Razem 260 785 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Melek został znaleziony na ulicy 1.08.2015 r. Chodził, błąkał się, szukał ...czego, kogo? Teraz już wiemy, że pewnie swoich właścicieli , którzy postanowili się go pozbyć na starość. Bo i niby do czego on jest im teraz potrzebny...starszy, głuchy, wymagający więcej opieki, zrozumienia, pieniędzy.

Melek został zawieziony do schroniska, okazało się , że w 2010 r. trafił po raz pierwszy do schroniska. Podczas tamtego pobytu został dwukrotnie pogryziony, za drugim razem miał dosłownie zdjęty skalp z głowy.

Najprawdopodobniej wtedy właśnie stracił słuch. Miał dużo szczęścia, silną wolę walki, nie poddał się ...przeżył i został adoptowany.

Ale nie jest to historia z happy-endem, przez 1,4 roku miał "dom".

Jego właściciele już go nie chcą...więc co zrobili? Wywieźli i zostawili ...przecież da sobie jakoś radę. W takich chwilach traci się wiarę w ludzi. I tak trafił do schroniska.

Melek ma ok. 10 lat, jest wykastrowany, miał robione badania krwi, wyszły dobrze. Jest bardzo łagodny, taki trochę pierdułek. Na początku był osowiały, smutny, przejęty tą całą sytuacją. W jego głowie rodziły się pytania..czemu, co zrobił?

Melek po tygodniu odzyskał energię , jego smutne oczy stały się weselsze, pojawiła się nadzieja, merda ogonem i uwielbia zabawy z piłeczką . Lubi towarzystwo innych piesków.

Czy można mu powiedzieć : jesteś niechciany i niekochany ? Czy ma szanse na fajny, normalny dom? Nie wiem ile mu zostało czasu...rok, dwa, pięć?

Proszę nie pozwólmy mu zgasnąć w schronisku. Zasługuje na miłość i spokojną, godną starość . On ma tylko jedno marzenie...Proszę nie zostawiaj mnie już...

Kontakt w sprawie adopcji: Magda - 504-654-348

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 03.09.2015 09:57
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 426292
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
Melek- starszy, niepotrzebny , wyrzucony i tylko jedno marze - Zdjęcie nr 1Melek- starszy, niepotrzebny , wyrzucony i tylko jedno marze - Zdjęcie nr 2Melek- starszy, niepotrzebny , wyrzucony i tylko jedno marze - Zdjęcie nr 3Melek- starszy, niepotrzebny , wyrzucony i tylko jedno marze - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: magda (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Wyślij ogłoszenie znajomemu na e-mail
Włoż ogłoszenie do schowka, aby porównać z innymi
Zawiadom administratorów o naruszeniu regulaminu, nadużyciu itp.
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Psy Wzory umów do pobrania
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)