Razem 258 757 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Tatra to wspaniała, spokojna suczka w typie rasy bernardyn. Suczka trafiła do nas bardzo zaniedbana. Ma około 5 lat choć na zdjęciach może wyglądać na więcej.

Jest bardzo łagodną i zrównoważoną suczką. Bardzo lubi kontakt z człowiekiem, nie jest jednak nachalna. Bez problemu wychodzi na spacery z nowo poznanymi osobami, pozwala na wszystkie zabiegi pielęgnacyjne. Nie ma w niej cienia agresji. Suczka umie chodzić na smyczy. Bardzo lubi się kąpać.

Jest dużym i silnym psem, i mimo że jest wesoła nie jest psem nadpobudliwym, ani nadmiernie energicznym. Ma pozytywny stosunek do innych psów. Tatra ze względu na gabaryty, najlepiej czuła by się w domu z ogrodem. Nie wykluczamy jednak adopcji do mieszkania. To suczka bardzo pro- ludzka, musi mieć kontakt z człowiekiem, nie może żyć odizolowana od rodziny, gdyż bardzo źle wpłynie to na jej psychikę.

Suczka ma komplet szczepień, jest zdrowa, odrobaczona i zabezpieczona przed pasożytami zewnętrznymi. Przed adopcją zostanie wysterylizowana. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli w naszym schronisku znajdą Państwo jakiegoś pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem psa do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w okolicy Miechowa w woj. małopolskim (około 40km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Nie wydajemy zwierząt na łańcuch.

Kontakt:

Iwona 793993779

iwoniam@poczta.onet.pl

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 25.08.2015 19:15
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 424618
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
Tatra cudowna, łagodna suczka bernardyn ADOPCJA - Zdjęcie nr 1Tatra cudowna, łagodna suczka bernardyn ADOPCJA - Zdjęcie nr 2Tatra cudowna, łagodna suczka bernardyn ADOPCJA - Zdjęcie nr 3Tatra cudowna, łagodna suczka bernardyn ADOPCJA - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Katarzyna
Województwo: Kraków (Małopolskie)
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Katarzyna
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)