Razem 258 887 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Prymulka to przesłodka, bardzo młoda suczka, która przez pierwsze miesiące swojego życia mieszkała na działkach... Gdy urodziła szczenięta... stała się przeszkodą i postanowiono zgłosić ją do schroniska.

Suczka trafiła do nas wraz ze szczeniętami. Dla całej trójki poszukujemy dobrych domów. Suczka w ciągu dwóch dni opanowała spacerowanie na smyczy. Jeszcze trochę boi się wszystkiego, co dla niej jest w tej chwili nowe inne niż spokojne przesiadywanie na działkach, ale Prymulka jest tak pojętna, że na pewno w mig opanuje funkcjonowanie w prawdziwej, kochającej rodzinie.

Prymulka ma około 10-11 miesięcy. Jest wesoła i pogodna. Nie wykazuje najmniejszego zniecierpliwienia czy agresji. Można ją wziąć na ręce.

Suczka wspaniale opiekuje się swoimi szczeniętami. Nie jest ani szczeliwa ani niszczycielska. Wystawia brzuszek do głaskania i cieszy się bardzo na widok człowieka.

Prymulka waży około 15kg, nie będzie cięższa. Głową sięga do kolana.

Suczka ma komplet szczepień, jest zdrowa, odrobaczona i zabezpieczona przed pasożytami zewnętrznymi. Przed adopcją zostanie wysterylizowana. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli w naszym schronisku znajdą Państwo jakiegoś pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem psa do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w okolicy Miechowa w woj. małopolskim (około 40km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Nie wydajemy zwierząt na łańcuch.

Kontakt:

Iwona 793993779

iwoniam@poczta.onet.pl

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 23.08.2015 12:14
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 424283
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
Prymulka młodziutka (11 mcy), łagodna suczka ADOPCJA - Zdjęcie nr 1Prymulka młodziutka (11 mcy), łagodna suczka ADOPCJA - Zdjęcie nr 2Prymulka młodziutka (11 mcy), łagodna suczka ADOPCJA - Zdjęcie nr 3Prymulka młodziutka (11 mcy), łagodna suczka ADOPCJA - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Katarzyna
Województwo: Kraków (Małopolskie)
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Katarzyna
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)