Razem 257 013 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Max to mic husky i ONka-prawdopodobnie, Max jakis rok temu został zabrany z przechowywalni gminnej z Kunowie, stał na łańcuchu przy budzie. Miał...zmiażdżoną i ZGNITĄ łapkę :( Nie mógł tam zostać. Szybko trafił do weterynarza w Staszowie, gdzie zdecydowano się na zabieg amputacji. I tak trafił do hoteliku w Denkówku. Mimo że to piękny pies były wątpliwości że znajdzie dom, aż nagle telefon-JEST DOM! Szczęścia było co nie miara! Niestety dom nie radził sobie z Maxem, po pewnym czasie może przestał się starać...Max uciekał:( Ogrodzenie nie było wystarczające:( W końcu Max został odłowiony i trafił do schroniska, gdzie został wykastrowany, zaczipowany, odrobaczony, odpchlony i zaszczepiony.

Teraz wyciągnięty przez OSPZ Animals, czeka w hoteliku.

Wygląda pięknie, jest żywy, energiczny, niesamowity! Dogaduje się z innymi psami i suczkami. Szukamy dla wyjątkowego, bezproblemowego Maxia domu z ogrodem.

Pomożemy w transporcie psiaka do nowego domu!

Kontakt:

tel, 570240703

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 21.08.2015 13:07
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 424070
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (5)
 
Młody, żywiołowy Max – wyjątkowy mix husky - zobacz, pokocha - Zdjęcie nr 1Młody, żywiołowy Max – wyjątkowy mix husky - zobacz, pokocha - Zdjęcie nr 2Młody, żywiołowy Max – wyjątkowy mix husky - zobacz, pokocha - Zdjęcie nr 3Młody, żywiołowy Max – wyjątkowy mix husky - zobacz, pokocha - Zdjęcie nr 4Młody, żywiołowy Max – wyjątkowy mix husky - zobacz, pokocha - Zdjęcie nr 5
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kaja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kaja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)