Razem 256 914 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Ajaks to piękny spokojny i grzeczny pies o łagodnym, przyjaznym usposobieniu. Pies jest w wieku poniżej 1 roku; ma około 9-10 miesięcy maksymalnie. Piękne lśniące, białe zęby, miękką sierść, przyjemną w dotyku i łatwą w pielęgnacji.

Ajaks musiał już sporo zazna od ludzi, przy każdym szybszym ruchu reaguje skłonem, ale nie ma w nim najmniejszej agresji. Pies łatwo się zaprzyjaźnił z opiekunami. Pies waży około 15-18kg, większy już raczej nie urośnie.

Psiak ma komplet szczepień, jest zdrowy. Został odrobaczony i zabezpieczony przed pasożytami zewnętrznymi. Piesek przed adopcją zostanie wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli w naszym schronisku znajdą Państwo jakiegoś pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem psa do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w okolicy Miechowa w woj. małopolskim (około 40km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Nie wydajemy zwierząt na łańcuch.

Kontakt:

Iwona 793993779

iwoniam@poczta.onet.pl

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 15.08.2015 17:14
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 423190
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
Ajaks piękny szczeniak ( 8mcy) o unikatowym umaszczeniu ADOP - Zdjęcie nr 1Ajaks piękny szczeniak ( 8mcy) o unikatowym umaszczeniu ADOP - Zdjęcie nr 2Ajaks piękny szczeniak ( 8mcy) o unikatowym umaszczeniu ADOP - Zdjęcie nr 3Ajaks piękny szczeniak ( 8mcy) o unikatowym umaszczeniu ADOP - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Katarzyna
Województwo: Kraków (Małopolskie)
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Katarzyna
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)