Razem 259 364 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Kubuś spędził długie miesiące, a może nawet lata, na polu przy blaszanej beczce, narażony na atak dzików. W tym czasie cierpiał głód, brak wody, samotność, mróz i śnieg w zimie, palący żar słońca latem, przed którym nie można było nigdzie się skryć. Piesek widział tylko pola i swojego towarzysza niedoli, drugiego psa.

Czasami pojawiała się właścicielka, aby przynieść jakieś zlewki z obiadu lub spleśniały chleb namoczony w wodzie. Tak by się toczyło dalej jego życie, gdyby nie kilka osób, które zobaczyły jego tragedie. Po ich interwencji Kubuś został przeniesiony na podwórko właścicielki, niestety dalej na łańcuch na 24 godziny, dalej był niechciany i niekochany. Wskutek zaniedbania Kubusiowi zaczęła się wrastać obroża, powstała krwawiąca rana, właścicielka była tak leniwa, ze nawet nie smarowała mu rany maścią , która jej zostawiono. Konieczne było pilne zabranie go i danie do hoteliku, w którym przebywa od m-ca lipca bieżącego roku. Rana jest już zagojona i zaczęła porastać sierścią.

Kubuś to kochany, ułożony psiak, przymilak i miziak. Szukamy mu dobrego domku, gdzie będzie na zawsze otoczony miłością i opieką. Hotel to jest przejściowe rozwiązanie, nawet najlepszy nie zastąpi dobrego domu, Kubuś potrzebuje mieć swojego człowieka, któremu odda cale swoje psie serduszko. Adopcja tylko po zgodzie na wizytę przed- i po- adopcyjna oraz podpisanie umowy adopcyjnej.

Kontakt: 834 406 917, 602 212 899.

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 10.08.2015 16:07
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 422436
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (3)
 
Kochany, ułożony Kubuś, ogromny przytulak szuka domu - Zdjęcie nr 1Kochany, ułożony Kubuś, ogromny przytulak szuka domu - Zdjęcie nr 2Kochany, ułożony Kubuś, ogromny przytulak szuka domu - Zdjęcie nr 3
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kaja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kaja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)