Razem 256 860 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Lusia została znaleziona na ruchliwej drodze gdyż jak wiadomo, niektóre osobniki gatunku ludzkiego są podłe i ją wyrzucili jak zbędny mebel na ruchliwą drogę. Gdy zostala zabrana była w bardzo wychudzona, można powiedziec ze były to kości powleczone skórą.

Lusia jest teraz w hotelu dla zwierząt. Nie przypomina tamtego wychudzonego, przestraszonego psa. Jest bardzo energiczną sunia. Wszędzie jej pełno więc najlepszy byłby dla niej bardziej dom z ogródkiem żeby mogła gdzieś się wyszaleć. Bawi się z psami i suniami. Do kotów i kurek ma obojętny stosunek. Do ludzi bardzo optymistycznie nastawona. Ma około 3 lat. Jest zdrowa, zaszczepiona i wysterylizowana. W kojcu nie brudzi, nie niszczy, trzyma czystość, załatwia się tylko poza kojcem hotelowym.

Adopcja na terenie całego kraju, możliwość dowiezienia psa lub podzielenia w jakis sensowny sposób drogi do nowego domu.

Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej. Lusia nie zostanie wydana na łańcuch. Obecnie Lusia przebywa w hoteliku w miejscowości Ujazd (woj. Łódzkie)

Więcej informacji na temat Lusi oraz wszelkie pytania dotyczące adopcji można kierować pod numer telefonu 503 161 751 (Ewelina) lub 602 793 352 (Magda)

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 09.08.2015 12:30
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 422311
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (5)
 
Wesoła, przyjazna Lusia. Zakochaj się w jej uśmiechu! - Zdjęcie nr 1Wesoła, przyjazna Lusia. Zakochaj się w jej uśmiechu! - Zdjęcie nr 2Wesoła, przyjazna Lusia. Zakochaj się w jej uśmiechu! - Zdjęcie nr 3Wesoła, przyjazna Lusia. Zakochaj się w jej uśmiechu! - Zdjęcie nr 4Wesoła, przyjazna Lusia. Zakochaj się w jej uśmiechu! - Zdjęcie nr 5
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kaja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kaja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)