Razem 256 810 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Bleki, czarny psiak w typie labradora w wieku 2-3 lat. Jest psem pełnym radości, uwielbia zabawę, kontakt z człowiekiem, kocha przytulanki i mizianie. Pies bardzo pozytywny, bardzo pro ludzki, po zapoznaniu bardzo dobrze nawiązuje kontakt z opiekunem. Bleki jest inteligentny, szybko się uczy i w miejscu ,w którym czuje się bezpiecznie jest psem z dużym potencjałem. Ładnie chodzi na smyczy ( nie ciągnie), daje się sterować komendami.

W kontaktach z innymi psami bywa różnie, jedne toleruje, inne przeciwnie. Reakcja na koty nie została sprawdzona ale raczej nie będzie zbyt dobrze, gdyż Bleki posiada silny instynkt łowczy. Ze względu na jego "radość życia" nie polecany do domu z małymi dziećmi. Potrzebuje kochającego właściciela i konsekwencji w codziennym prowadzeniu. Znakomicie dostosowuje się do panujących zasad w domu.

Traktowany jako członek rodziny odpłaci się przywiązaniem i miłością bo to pozytywny i przyjazny pies.Trzeba tylko dać mu szansę na lepsze, normalne psie życie.

Jest zdrowy, zaszczepiony, zachipowany i wykastrowany, zachowuje czystość.

Bleki przebywa w hoteliku pod Warszawą, tel. 507-415-468

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 09.08.2015 00:48
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 422294
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (5)
 
Bleki - kochający ludzi, wesoły i grzeczny labrador ADOPCJA - Zdjęcie nr 1Bleki - kochający ludzi, wesoły i grzeczny labrador ADOPCJA - Zdjęcie nr 2Bleki - kochający ludzi, wesoły i grzeczny labrador ADOPCJA - Zdjęcie nr 3Bleki - kochający ludzi, wesoły i grzeczny labrador ADOPCJA - Zdjęcie nr 4Bleki - kochający ludzi, wesoły i grzeczny labrador ADOPCJA - Zdjęcie nr 5
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kaja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kaja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)