Razem 258 757 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Do gminnej przechowywalni k. Starachowic trafiła Daszeńka, troszkę w typie CAO. Niedawno rodziła, ślepy miot został uśpiony, ona została wciśnieta do gminnego kojca bez leków, bez współczucia, ani nikogo, kto by mógł jej pomóc.... Płakała, popiskiwała, a w zamian otrzymywała uderzenia szczotą w kojec-bo ''no co sie bedzie darła suka'. Dziewczyna która chodzi do psiaków, dokarmia, wyprowadza zamieściła apel, i dzięki obietnicom pomocy innych zwierzolubów zabraliśmy ją do hotelu, gdzie dostała leki na zatrzymanie laktacji, przecowbólowe...Sunia jest całkiem inna, piękna, mądra. wesoła, kochana....ŻYJE !

Dasza ma jakieś 4-5 lat, jest spora, waży jakieś 30-35 kg. Szukamy dla niej domu z ogrodem-do mieszkania raczej się nie nada, choć jak ktoś będzie chciał to na pewno da radę! Niebawem sterylizacja!

Dowóz w całej PL- tylko niech się znajdzie kochający dom, który wynagrodzi Daszce to, co wcześniej zgotował jej człowiek-porzucenie, bicie, krzyk, strach, zero litości, więzienie...

Jesteś zainteresowany ? DZWOŃ : 570 240 703

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 28.07.2015 12:53
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 420413
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
Duża, wesoła i mądra Daszka w typie CAO szuka domu! - Zdjęcie nr 1Duża, wesoła i mądra Daszka w typie CAO szuka domu! - Zdjęcie nr 2Duża, wesoła i mądra Daszka w typie CAO szuka domu! - Zdjęcie nr 3Duża, wesoła i mądra Daszka w typie CAO szuka domu! - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kaja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kaja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)