Razem 256 924 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Cześć jestem Rudy. Mam około 7 lat. Jestem nieduży - ważę koło 15 kg sięgam przed kolano... Kiedyś już miałem dom.. na wsi, ale gospodarze nie interesowali się mną nigdy. Biegałem sobie po całej wsi samopas. Nikt mnie nawet nie szukał ,gdy zaginąłem.. Byłem chory, pogryziony i głodny, gdy złapali mnie hycle i trafiłem do gminnego punktu przetrzymań takich bezdomnych psów jak ja. Co prawda miałem tam jedzenie , ale było zazwyczaj stare, spleśniałe, albo same kości niezdrowe... woda do picia raz była raz nie, a raz była z glonami i żabą... nikt nie zabrał mnie do weterynarza, a bardzo potrzebowałem... Wtedy pojawili się super ludzie, którzy postanowili odmienić mój los... mój i mojego kolegi z boksu Miśka. Zabrali nas do hotelu dla psów u Pana Sławka w Radomicku - raj na ziemi dla takich bezdomniaków jak ja. W końcu odwiedziłem weterynarza i zostałem wyleczony, nie siusiam już krwią. Jestem już bezpieczny, ale wiem ,że mój pobyt w tym hotelu jest kosztowny i uzależniony od wpłat dobrych ludzi... ale co ze mną będzie, gdy już nie będzie pieniędzy? Chciałbym mieć swój własny kochający dom... swojego człowieka... Mimo, że jestem starszym psem mam ok. 7 lat...chciałbym jeszcze być kochany.. chciałbym poznać to uczucie... jak to jest być dla kogoś ważnym.

Lubię dzieci i ładnie chodzę na smyczy. Nie sprawiam kłopotów i toleruję inne psy.

KONTAKT

730 677 666

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 27.07.2015 17:03
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 420316
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (3)
 
Szorstkowłosy Rudy przystojniak szuka domu! - Zdjęcie nr 1Szorstkowłosy Rudy przystojniak szuka domu! - Zdjęcie nr 2Szorstkowłosy Rudy przystojniak szuka domu! - Zdjęcie nr 3
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kaja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kaja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)