Razem 256 764 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Minnie to niewielka suczka wyglądem przypominająca trochę pinczera. Minnie jest drobnej budowy, waży około 5-6kg, ma dłuższe nóżki. Początkowo trochę się boi, ale nie wykazuje najmniejszej agresji. Lubi być noszona na rękach i przytulana. Minnie świetnie dogaduje się z innymi psami, nie jest konfliktowa ani hałaśliwa. Świetna, spokojna, zrównoważona przyjaciółka człowieka o łagodnym i spokojnym usposobieniu.

Suczka ma komplet szczepień, jest zdrowa, odrobaczona i zabezpieczona przed pasożytami zewnętrznymi. Przed adopcją zostanie wysterylizowana. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli w naszym schronisku znajdą Państwo jakiegoś pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem psa do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w okolicy Miechowa w woj. małopolskim (około 40km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Nie wydajemy zwierząt na łańcuch.

Kontakt w sprawie adopcji:

Iwona 793993779

iwoniam@poczta.onet.pl

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 23.07.2015 19:10
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 419885
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
Minnie mała, milutka suczka mix pinczer szuka domu - Zdjęcie nr 1Minnie mała, milutka suczka mix pinczer szuka domu - Zdjęcie nr 2Minnie mała, milutka suczka mix pinczer szuka domu - Zdjęcie nr 3Minnie mała, milutka suczka mix pinczer szuka domu - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Katarzyna
Województwo: Kraków (Małopolskie)
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Katarzyna
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)