Razem 255 633 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

SIWEK to niewielki około 6-7 letni psiak. Jest bardzo przyjazny, łagodny . Widać, że jest pieskiem bardzo lubiącym kontakt z ludźmi, cieszy się, chce być głaskany, niestety w kojcu schroniskowym czuje się wyjątkowo źle. Siwek zupełnie nie może się odnaleźć w schronisku. Boi się innych psów, hałasu, jest smutny i zrezygnowany. To delikatny pies, szuka dobrego spokojnego Siwek domu, który otoczy go miłością. Nie jest zwierzęciem, które od razu zaufa, potrzebuje trochę czasu, ale kiedy zaufa – będzie wspaniałym przyjacielem i pociechą dla swoich opiekunów. Siwek od dwóch lat przebywa w schronisku koło Poznania . Oczekuje tu na swoją szansę – na dom. Nie wydamy psa do budy ani do kojca, Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej.

kontakt w sprawie adopcji Basia 607 512 980

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 21.07.2015 00:10
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 419389
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (5)
 
Delikatny, przyjazny Siwek – uratuj go, zabierz do domu! - Zdjęcie nr 1Delikatny, przyjazny Siwek – uratuj go, zabierz do domu! - Zdjęcie nr 2Delikatny, przyjazny Siwek – uratuj go, zabierz do domu! - Zdjęcie nr 3Delikatny, przyjazny Siwek – uratuj go, zabierz do domu! - Zdjęcie nr 4Delikatny, przyjazny Siwek – uratuj go, zabierz do domu! - Zdjęcie nr 5
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kaja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kaja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)