Razem 256 764 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Cyryl wie co to znaczy być niewidzialnym. Zanim ktoś się nim zainteresował musiało minąć dużo czasu. Psiak wyraźnie się poddał, widać było, że jest wyczerpany. Był sam, niewidoczny, pośród tłumu mijających go, a nawet siedzących obok niego ludzi. Czarny, starszy, duży pies, najwyraźniej nie wzbudził w ludziach litości i potrzeby pomocy. Na szczęście, został dostrzeżony przez kogoś, kto sprawuje już opiekę nad 11 psami, a mimo to postanowił pomóc mu za wszelką cenę. Zwłaszcza, że warunki panujące w okolicznym Schronisku są dalekie od ideałów. Cyryl nie miałby tam szans na regenerację, ani szans na adopcję. W ten sposób psiak trafił najpierw na kontrolną wizytę do weterynarza, a potem do awaryjnego domu tymczasowego. Badania nie wykazały obrażeń wewnętrznych. Lekarz ocenił wiek Cyryla na 11 lat.. Cyryl to pies do rany przyłóż, da sobie zrobić dosłownie wszystko, włącznie z zaglądaniem do nosa ;)

Cyryl jest bardzo dobrze zsocjalizowanym psem dlatego świetnie dogaduje się z innymi psami, jest ustępliwy , nie wdaje się w awantury, a człowiek to jego najlepszy przyjaciel i bardzo łaknie kontaktu z nim.

Zachowuje czystość w domu i nie jest wymagający. Nie ma problemów z jazdą samochodem. Do szczęścia potrzebuje kochających dłoni, miejsca na kanapie, kogoś kto poświęci mu czas i da pewność, że już nigdy nie zostanie porzucony. Szukamy dla niego, odpowiedzialnego, pełnego czułości w stosunku do braci mniejszych domu, który doceni jego dojrzałość i stabilny charakter. Cyryl byłby idealnym towarzyszem osób starszych lub rodziny prowadzącej spokojny tryb życia, która zapewniłaby mu godną jesień życia.

Psiak w tej chwili przebywa w woj. świętokrzyskim.

Więcej informacji na temat Cyryla i kontakt w sprawie adopcji : Mira, numer telefonu 726 143 590

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 20.07.2015 13:11
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 419244
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
Cyryl- niewidzialny pies poszukuje swojego człowieka - Zdjęcie nr 1Cyryl- niewidzialny pies poszukuje swojego człowieka - Zdjęcie nr 2Cyryl- niewidzialny pies poszukuje swojego człowieka - Zdjęcie nr 3Cyryl- niewidzialny pies poszukuje swojego człowieka - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kaja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kaja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)