Razem 256 851 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Psiak, nazwany Burek/Burus, przebywa od kilku lat w skandalicznych warunkach. Pozostaje przy życiu tylko dzięki obcym osobom, które go dokarmiają i wlewają wodę do picia. Były zgłoszenia w rożne miejsca i do rożnych instytucji, lecz nie widziano problemu. Ostatnio pracownicy PIW w Rzeszowie stwierdzili, ze pies ma dobre warunki i nie podlega odebraniu, pomimo, iż widzieli rozwalającą się budę, która jest w opłakanym stanie, deski połamane, klepisko, w czasie deszczu leje się do środka. Miska z jedzeniem często zawiera śmierdzące odpady typu: obierki z ziemniaków, resztki chleba, skóra z wędliny, zdarzają się pety, kawałki puszek itp. Czy jest ktoś o wrażliwym sercu, kto mógłby dać Burkowi dom? Niekoniecznie musi to być pies kanapowy. Wystarczy mu, gdyby miał jedzenie i wodę na czas, schronienie przed słońcem oraz w zimie ciepły kąt do spania. Nie zostanie wydany jednak do budy na łańcuch, bo to ma teraz, ani do kojca.

Psiak jest strasznie grzeczny, kochany. uwielbia człowieka, jest w typie owczarka. Jest w wieku ok. 5-6 lat, nie kastrowany. Jedyne chwile radości zdarzają się mu bardzo rzadko - kiedy pod nieobecność właścicieli, zostaje odpięty z łańcucha i wzięty na krotki spacer. Proszę spojrzeć na zdjęcia - czyż jakiś pies musi żyć w takich warunkach?

Kontakt : 796 414 400 lub 509 866 831

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 14.07.2015 18:19
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 418343
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
Jestem grzeczny i kochany, nie pozwól mi dalej żyć na łańcuc - Zdjęcie nr 1Jestem grzeczny i kochany, nie pozwól mi dalej żyć na łańcuc - Zdjęcie nr 2Jestem grzeczny i kochany, nie pozwól mi dalej żyć na łańcuc - Zdjęcie nr 3Jestem grzeczny i kochany, nie pozwól mi dalej żyć na łańcuc - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kaja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kaja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)