Razem 255 459 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Sędziwy wiek, a może nie do końca sędziwy (?) niejedno ma imię, tym bardziej niejedno zabarwienie tego imienia. Około 12 letnia Gaja, o stalowym umaszczeniu (zaczipowana, zaszczepiona, odrobaczona) początkowo nie miała szczęścia. Bagaż lat, trudności z chodzeniem, guzki na listwach mlecznych i jeden solidny pewnik – schronisko. Czy można pokusić się o stwierdzenie, że w jej przeszłości ktoś (przez jakie „k” - przemilczmy) o nią zadbał? Wątpliwe.

To cudowne, wyjątkowo pro ludzkie, przyjazne innym psom i kotom stworzenie dostało jednak swoją szansę. Tym razem właściwy człowiek stanął na wysokości zadania, zapragnął odmienić los Gai. Ku temu dokłada wszelkich starań przygotowując ją do adopcji w hotelikowych (woj. pomorskie) warunkach. Tam właśnie Gaja odsłaniała kolejne karty, pozwalając poznawać się jako urzekające, spokojne, zrównoważone zwierzę. Dostojnie przemieszcza się po swoim nowym terenie, nie oddala poza posesję, rewelacyjnie pilnując się opiekuna, wraca przywoływana, zna komendę siad, podróże samochodem znosi idealnie. A do tego… ta uroda!!! Istotka to duża gabarytem, acz zgrabna, budząca zarówno respekt jak i prawdziwy podziw dla proporcji jej ciała. Nie sposób obojętnie przejść i obok… kolorytu sierści na pyszczku, który to układa się dokładnie w kształt jasno srebrzystego serduszka. Czyżby przychylność natury i jej zachęta po temu, by psie serce znalazło bijące ludzkie we wspólnym im rytmie? Kto wie. Trzymajmy się tej optymistycznej wersji.

Zwracamy się do Państwa z gorącą prośbą. Pomóżcie nam napisać szczęśliwe zakończenie historii Gai. Niech ma wreszcie swoje docelowe miejsce, w którym będzie zadbana i kochana odpowiedzialną miłością. Tak niewiele potrzeba… pełna miska, kocyk, miękkie, życzliwe spojrzenie i łagodna pieszczota dłoni. Tak niewiele…, a czy aby na pewno (???) czas pokaże i oby okazał się w tym względzie łaskawy.

Kontakt: Aga 723968117

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 13.07.2015 00:23
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 418016
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (5)
 
Sunia nad sunie – wdzięk, majestat, piękno. Gaja - Zdjęcie nr 1Sunia nad sunie – wdzięk, majestat, piękno. Gaja - Zdjęcie nr 2Sunia nad sunie – wdzięk, majestat, piękno. Gaja - Zdjęcie nr 3Sunia nad sunie – wdzięk, majestat, piękno. Gaja - Zdjęcie nr 4Sunia nad sunie – wdzięk, majestat, piękno. Gaja - Zdjęcie nr 5
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Aga (niezarejestrowany)
Województwo: Gdańsk (Pomorskie)
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48723968117
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Wyślij ogłoszenie znajomemu na e-mail
Włoż ogłoszenie do schowka, aby porównać z innymi
Zawiadom administratorów o naruszeniu regulaminu, nadużyciu itp.
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Psy Wzory umów do pobrania
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)