Razem 256 764 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Ta biedna wychudzona sunia została wyrzucona z samochodu w miejscowości Helenka! Przymieszkała się do jednej z posesji, państwo tam mieszkający dokarmiali sunie i zawsze miała wodę do picia w miseczce. Bardzo chętnie nawet by ją przygarnęli ale mają już na posesji sunie która bardzo agresywnie reagowała na Melę, w obawie o jej życie szukali wszędzie jakiejś pomocy dla suni! Prosili fundacje działającą na naszym terenie o pomoc, ale zostali odesłani z kwitkiem! Nawet nie uzyskali żadnej porady jak pomóc tej suni! Bardzo nieładnie! To jest kolejny któryś pies od którego się odwraca fundacja!

Ta suńka jest taka kochana, wszystko i wszystkich kocha! Ma ok. roku, jest średniej wielkości. Dobrze dogaduje się z innymi zwierzętami, bardzo lubi dzieci. To taki prawdziwy psi przyjaciel! Sunia umie chodzić na smyczy, jest już wysterylizowana, odrobaczona i zaszczepiona. Teraz Mela czeka z upragnienie na kochany,odpowiedzialny domek.

Marta, tel. 506-970-844

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 10.07.2015 13:35
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 417773
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
Mela - przyjazny, grzeczny psi dzieciak szuka domu! - Zdjęcie nr 1Mela - przyjazny, grzeczny psi dzieciak szuka domu! - Zdjęcie nr 2Mela - przyjazny, grzeczny psi dzieciak szuka domu! - Zdjęcie nr 3Mela - przyjazny, grzeczny psi dzieciak szuka domu! - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kaja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kaja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)