Razem 257 211 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Tą sunie napotkałyśmy dwa miesiące temu mieszkającą przy lesie w okolicach Iłowa. Wiedziałyśmy że nie mogła się oddalić od żadnej posesji, bo najbliższe budynki były ok.2 km. po prostu ktoś ją wywiózł a biedactwo stało i czekało na powrót tego co to zrobił! Chciałyśmy ją złapać ale sunia była tak strasznie wystraszona że nie było mowy o jakimkolwiek podejściu bliżej.To co mogłyśmy zrobić to codziennie wozić jedzenie i wodę by sunie do siebie przekonać. Długo to trwało bo aż dwa miesiące, i wreszcie udało nam się ją złapać. Okazało się że sunia ma na sobie mnóstwo kleszczy. W Centrum Weterynaryjnym zdiagnozowano babeszjozę. Została wyleczona a po wyleczeniu odrobaczona, zaszczepiona i wysterylizowana.

Teraz jest zdrowiutka i czeka na swój prawdziwy, odpowiedzialny domek ! Muszka to młodziutka sunia ma ok. roku. Jest bardzo grzeczna, łagodna tylko strasznie wystrachana. Nie ma najmniejszego problemu z tolerancją innych piesków.

Kochani pomóżmy Muszce by mogła od nowa zaufać człowiekowi. Bardzo proszę udostępniajmy, może ktoś pokocha sunie i da jej odpowiedzialny kochany domek.

Tel.728-267-534

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 09.07.2015 00:17
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 417475
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
Muszka - porzucony szczeniak - łagodny i delikatny ADOPCJA - Zdjęcie nr 1Muszka - porzucony szczeniak - łagodny i delikatny ADOPCJA - Zdjęcie nr 2Muszka - porzucony szczeniak - łagodny i delikatny ADOPCJA - Zdjęcie nr 3Muszka - porzucony szczeniak - łagodny i delikatny ADOPCJA - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kaja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kaja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)