Razem 256 049 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Rego wciąż czeka na swój dom. O Rego mówimy, że jest to pies, który w swoim życiu ma wyjątkowego pecha. Ma ok 8 lat. Jest średniaczkiem. W 2008r Reguś został przywieziony do schroniska, które poinformowała pewna osoba, że po mieście biega nieduży piesek z ciężkim metrowym łańcuchem. Okazało się, że Rego musiał podjąć desperacką próbę ucieczki z niewoli, w której przebywał. Tylko, że jedną niewolę zamienił na drugą. Młodziutki psiak nie zachwycił sobą nikogo. Nikt nie spojrzał na niego łaskawym okiem i nie zabrał Regusia do swojego domu. W schronisku spędził pięć lat. Po pięciu latach Rego pojechał do hoteliku. Miał to być tylko krótki przystanek na drodze do wymarzonego domu. Niestety w hoteliku przebywa już prawie dwa lata i jest tam w kojcu. Czyli jedne schroniskowe kraty zastały zamienione na kraty hotelikowe. W zeszłym roku podczas spaceru Regusia zaatakował pies i przegryzł mu nos. Reguś stoczył walkę o życie, gdyż obawiano się czy będzie samodzielnie umiał oddychać. Udało się, wygrał walkę. Na tym jednak pech Rego się nie skończył. W tym roku tydzień przez świętami Wielkanocnymi otrzymaliśmy informację, że Rego kolejny raz walczy o życie i tym razem jego szanse na przeżycie są jeszcze mniejsze. Okazało się, że Rego ma babeszjozę. Miał dwa razy przetaczaną krew. Kiedy wydawało się, że już go stracimy(przestał walczyć ), wrócił do żywych. Wrócił też niestety do kojca w hoteliku. Jest pieskiem, który może przebywać z suczkami, natomiast z niektórymi psami się nie zgadza. Zawsze ważny dla Regusia był kontakt z człowiekiem, dobrze czuł się w jego towarzystwie. Za człowiekiem, który go pokocha i przygarnie Reguś bardzo tęskni. Zły los, który do tej pory go doświadczał wspólnie możemy zmienić. Przebywa w hoteliku koło Warszawy .Pomożemy w transporcie do nowego domu.

Kontakt

tel. Lidia 609-403-590

lilkaa7@op.pl

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 08.07.2015 13:34
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 417368
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
Rego całe życie walczy o przetrwanie, cudowny pies do adopcj - Zdjęcie nr 1Rego całe życie walczy o przetrwanie, cudowny pies do adopcj - Zdjęcie nr 2Rego całe życie walczy o przetrwanie, cudowny pies do adopcj - Zdjęcie nr 3Rego całe życie walczy o przetrwanie, cudowny pies do adopcj - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kaja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kaja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)