Razem 257 011 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Dziubuś to kilkuletni, wesoły piesek, który już kilka miesięcy czeka w naszym schronisku na nowy dom. Dziubuś jest niewielkim, ważącym ok 10 kg psem.

Ma miłe i przyjazne usposobienie, jest bardzo kontaktowy. Bywa, że pilnuje miski przed psiakami jego rozmiaru. Psiaki większe od niego najczęściej mu dokuczają.

Dziubuś nie wykazuje agresji, bardzo lubi ludzkie towarzystwo. Dość ładnie chodzi na smyczy, jest przyjacielski i wdzięczny za każdy przejaw uwagi ze strony człowieka. Nie ma w nim cienia agresji.

Dobrze sprawdzi się jako pies rodzinny, ze względu na niewielkie gabaryty może zamieszkać zarówno w bloku jak i w domu z ogrodem.

Psiak ma komplet szczepień, jest zdrowy. Został odrobaczony i zabezpieczony przed pasożytami zewnętrznymi. Piesek jest zaczipowany i wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli w naszym schronisku znajdą Państwo jakiegoś pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem psa do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w okolicy Miechowa w woj. małopolskim (około 40km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Nie wydajemy zwierząt na łańcuch.

Kontakt w sprawie adopcji:

Iwona 793993779

iwoniam@poczta.onet.pl

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 07.07.2015 20:35
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 417275
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
Dziubuś młody, przyjacielski, kochany piesek szuka domu - Zdjęcie nr 1Dziubuś młody, przyjacielski, kochany piesek szuka domu - Zdjęcie nr 2Dziubuś młody, przyjacielski, kochany piesek szuka domu - Zdjęcie nr 3Dziubuś młody, przyjacielski, kochany piesek szuka domu - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Katarzyna
Województwo: Kraków (Małopolskie)
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Katarzyna
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)