Razem 257 013 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Luna to dojrzała suczka, prawdopodobnie mieszaniec owczarka niemieckiego. Jest starszą suczką, ma około 10 lat, może ciut więcej. Mimo tego, że Luna jest już w poważnym wieku, nadal zachowuje się jak młody psiak. Jest bardzo kochana i przyjacielska. Bardzo wpatrzona w człowieka, ogromnie kontaktowa. Nie ma w niej cienia agresji, jest oazą łagodności.

Jest grzeczna, nie sprawia żadnych problemów. Wiek niestety daje się jej już we znaki. Nieco gorzej pracują u niej stawy biodrowe, ale Luna jest sprawna i może spacerować.

Luna tak jak każdy psiak zasługuje na miłość i dom. Nie potrzebuje bardzo forsownych spacerów, za kawałek miejsca w domu i w sercu odwdzięczy się psią miłością i lojalnością do końca jej dni.

Suczka ma komplet szczepień, jest zdrowa, odrobaczona i zabezpieczona przed pasożytami zewnętrznymi. Przed adopcją zostanie wysterylizowana. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli w naszym schronisku znajdą Państwo jakiegoś pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z

transportem psa do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w okolicy Miechowa w woj. małopolskim (około 40km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Nie wydajemy zwierząt na łańcuch.

Kontakt w sprawie adopcji:

Iwona 793993779

iwoniam@poczta.onet.pl

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 05.07.2015 12:02
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 416824
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
Luna przyjacielska, łagodna, spokojna suczka mix owczarek AD - Zdjęcie nr 1Luna przyjacielska, łagodna, spokojna suczka mix owczarek AD - Zdjęcie nr 2Luna przyjacielska, łagodna, spokojna suczka mix owczarek AD - Zdjęcie nr 3Luna przyjacielska, łagodna, spokojna suczka mix owczarek AD - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Katarzyna
Województwo: Kraków (Małopolskie)
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Katarzyna
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)