Razem 255 399 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
OFERUJę
04.07.2015 14:07

Major jest mieszańcem jamnika i widać, że w jego żyłach płynie iście jamnicza krew.. :)

Piesek już bardzo długo czeka w naszym schronisku i pomimo, że bardzo pokazuje, że to właśnie on, że to jego powinno się adoptować....nie zaskarbił sobie niczyjego serca. Major biegnie do siatki, szczeka, ale gdy zajdzie się już w czyichś rękach lub na smyczy jest psem idealnym. W tłumie psów chce się wyróżnić, ale w pojedynczym boksie jest bardzo grzeczny i nie jest hałaśliwy. Major nie jest wielki. Jest wielkości jamnika. Ma jak jamniki wydłużoną budowę ciała, krótki włos i długi pyszczek. Nadaje się do domu, do mieszkania. Może być przyjacielem całej rodziny.

Psiak ma komplet szczepień, jest zdrowy. Został odrobaczony i zabezpieczony przed pasożytami zewnętrznymi. Piesek jest zaczipowany i wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli w naszym schronisku znajdą Państwo jakiegoś pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem psa do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w okolicy Miechowa w woj. małopolskim (około 40km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Nie wydajemy zwierząt na łańcuch.

Kontakt w sprawie adopcji:

Iwona 793993779

iwoniam@poczta.onet.pl

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 04.07.2015 14:07
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 416733
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
Major psiak w typie rasy jamnik szuka domu - Zdjęcie nr 1Major psiak w typie rasy jamnik szuka domu - Zdjęcie nr 2Major psiak w typie rasy jamnik szuka domu - Zdjęcie nr 3Major psiak w typie rasy jamnik szuka domu - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Katarzyna
Województwo: Kraków (Małopolskie)
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Katarzyna
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)