Razem 257 004 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Magnolia to młoda, przesympatyczna suczka, która przez wiele miesięcy błąkała się po centrum Rabki Zdroju. Suczka trafiła do nas ze szczeniętami, gdy ktoś w końcu zauważył, że nikt się nią nie interesuje.

Suczka chodziła ze jedzeniem i powarkiwała. Jak się później okazało broniła swoich maluchów. Szczenięta Magnolii są już wszystkie w domach, a ich mamusia wciąż czeka na ten jeden jedyny, wymarzony kąt..Magnolia jest przemiłą, sympatyczną, kochaną i grzeczną suczką. Jest miła do ludzi. Nie jest agresywna. Magnolia wygląda jak skrzyżowanie labradora z beagle. Waży około 17-18kg, jest energiczna i wesoła. Bardzo ładnie spaceruje na smyczy, cieszy się z możliwości towarzyszenia człowiekowi. Przy ludziach jest o inne psy nieco zazdrosna, ale przy odrobinie cierpliwości na pewno uda się włączyć ją do rodziny z drugim psem. Magnolia bardzo dobrze reaguje na dzieci.

Suczka ma komplet szczepień, jest zdrowa, odrobaczona i zabezpieczona przed pasożytami zewnętrznymi. Przed adopcją zostanie wysterylizowana. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli w naszym schronisku znajdą Państwo jakiegoś pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem psa do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w okolicy Miechowa w woj. małopolskim (około 40km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Nie wydajemy zwierząt na łańcuch.

Kontakt w sprawie adopcji:

Iwona 793993779

iwoniam@poczta.onet.pl

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 03.07.2015 15:08
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 416600
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (5)
 
Magnolia piękna, młoda, łagodna suczka ADOPCJA - Zdjęcie nr 1Magnolia piękna, młoda, łagodna suczka ADOPCJA - Zdjęcie nr 2Magnolia piękna, młoda, łagodna suczka ADOPCJA - Zdjęcie nr 3Magnolia piękna, młoda, łagodna suczka ADOPCJA - Zdjęcie nr 4Magnolia piękna, młoda, łagodna suczka ADOPCJA - Zdjęcie nr 5
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Katarzyna
Województwo: Kraków (Małopolskie)
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Katarzyna
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)