Razem 256 823 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Opal to piękny, dorodny samiec w typie owczarka niemieckiego.

Pies musiał wiele w życiu przejść. Trafił do nas w wygryzionym ogonem, licznymi ukąszeniami, wygryzieniami i innymi ranami mogącymi świadczyć o niedobrym traktowaniu.

Pies miał dredy na większej powierzchni ciała. Obecnie Opal jest w znacznie lepszej kondycji. Dzięki regularnym spacerom znacznie się wyciszył i uspokoił. Opal pięknie spaceruje na smyczy, nie wyrywa się i nie ciągnie. Na spacerze spotyka koty i na nie nie zwraca uwagi, ale nie jesteśmy w stanie jednoznacznie stwierdzić, że "lubi koty". Do ludzi Opal ma nastawienie pozytywne, ale nie lubi zabiegów pielęgnacyjnych. Nie jest to zaskoczeniem, bo w jego kondycji są one nieprzyjemne. Pies nie jest agresywny. Opal bardzo polubił swoich opiekunów i jesteśmy przekonani, że odda całe swoje serce nowemu opiekunowi. Opal zachowuje czystość, nie jest niszczycielem. Może biegać za drobiem.

Psiak ma komplet szczepień, jest zdrowy. Został odrobaczony i zabezpieczony przed pasożytami zewnętrznymi. Piesek przed adopcją zostanie wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli w naszym schronisku znajdą Państwo jakiegoś pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem psa do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w okolicy Miechowa w woj. małopolskim (około 40km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Nie wydajemy zwierząt na łańcuch.

Kontakt w sprawie adopcji:

Iwona 793993779

iwoniam@poczta.onet.pl

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 01.07.2015 11:35
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 416204
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
Opal piękny owczarek niemiecki długowłosy ADOPCJA - Zdjęcie nr 1Opal piękny owczarek niemiecki długowłosy ADOPCJA - Zdjęcie nr 2Opal piękny owczarek niemiecki długowłosy ADOPCJA - Zdjęcie nr 3Opal piękny owczarek niemiecki długowłosy ADOPCJA - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Katarzyna
Województwo: Kraków (Małopolskie)
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Katarzyna
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)