Razem 256 752 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
OFERUJę
30.06.2015 20:53

Czejs to kilkuletni pies średniej wielkości. Mimo łagodnego charakteru i spokojnego usposobienia, nie ma szczęścia w życiu.

Jego właściciel zmarł, pies trafił do schroniska. Wcześniej był psem bezdomnym, przez ostatniego opiekuna został przygarnięty z ulicy. Zamieszkał w ukochanym panem i drugim, równie doświadczonym przez życie psem- Agentem. Szczęśliwe, zgodne życie całej trójki- opiekuna i jego 2 ukochanych psów, brutalnie przerwała śmierć. Domowe, wypieszczone psy zamieszkały na zewnątrz. Po 3 miesiącach trafiły do schroniska. Ich życie zatoczyło koło. Straciły wszystko- dom, opiekuna. Teraz mają tylko siebie i schroniskowy kojec.

Mimo wielu nieszczęść Czejs nadal kocha ludzi. Jest energicznym, wesołym psem. Kontaktowy, towarzyski. Nie sprawia problemów.

Idealny na psa rodzinnego, na pewno sprawdzi się jako towarzysz i kompan.

Na niektórych zdjęciach również Agent- może zdarzy się cud i chłopcy znajdą wspólny dom?

Jednak doświadczenie mówi nam, że są na to małe szanse więc szukamy domu dla każdego z nich.

Psiak ma komplet szczepień, jest zdrowy. Został odrobaczony i zabezpieczony przed pasożytami zewnętrznymi. Piesek przed adopcją zostanie wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli w naszym schronisku znajdą Państwo jakiegoś pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem psa do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w okolicy Miechowa w woj. małopolskim (około 40km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego

schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Nie wydajemy zwierząt na łańcuch.

Kontakt w sprawie adopcji:

Iwona 793993779

iwoniam@poczta.onet.pl

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 30.06.2015 20:53
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 416136
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
Czejs energiczny, łagodny pies szuka domu - Zdjęcie nr 1Czejs energiczny, łagodny pies szuka domu - Zdjęcie nr 2Czejs energiczny, łagodny pies szuka domu - Zdjęcie nr 3Czejs energiczny, łagodny pies szuka domu - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Katarzyna
Województwo: Kraków (Małopolskie)
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Katarzyna
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)