Razem 257 001 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
OFERUJę
27.06.2015 11:46

Tazik to około 5 letni pies w typie rasy amstaff. Kiedy trafił do naszego schroniska, był bardzo zaniedbany. Na pewno nie miał łatwego życia. Obecnie Tazik wrócił do zdrowia i czeka na nowych opiekunów.

Tazik jest łagodnym, spokojnym psem. Nie wykazuje cienia agresji w stosunku do ludzi. Nie przepada jednak za innymi zwierzętami, polecamy go do domu bez innych psów/ kotów.

Tazikowi nie służy pobyt w schronisku. Z dnia na dzień jest coraz smutniejszy, traci nadzieję.

Na początku radośnie witał wszystkich odwiedzających, stał przy kracie, merdał ogonem, zapraszał, aby go pogłaskać. Dzisiaj już tylko leży w budzie, prześlizgując się obojętnym wzrokiem po odwiedzających. Jakby wiedział, że i tak nikt się nim nie zainteresuje...

Ożywia się tylko na spacerach, kiedy uda mu się opuścić schroniskowy boks. Uwielbia pieszczoty, głaskanie. Bardzo ceni sobie kontakt z człowiekiem. Tazik ładnie chodzi na smyczy, nie jest nadpobudliwy ani nachalny. Czeka na dobrych opiekunów, którzy zapewnią mu bezpieczny byt do końca jego dni. Tazik MUSI znaleźć dom jak najszybciej, inaczej zgaśnie powoli w schronisku.

Psiak ma komplet szczepień, jest zdrowy. Został odrobaczony i zabezpieczony przed pasożytami zewnętrznymi. Piesek przed adopcją zostanie wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli w naszym schronisku znajdą Państwo jakiegoś pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem psa do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w okolicy Miechowa w woj. małopolskim (około 40km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego

schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Nie wydajemy zwierząt na łańcuch.

Kontakt w sprawie adopcji:

Iwona 793993779

iwoniam@poczta.onet.pl

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 27.06.2015 11:46
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 415680
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (6)
 
Tazik łagodny, smutny amstaff szuka domu - Zdjęcie nr 1Tazik łagodny, smutny amstaff szuka domu - Zdjęcie nr 2Tazik łagodny, smutny amstaff szuka domu - Zdjęcie nr 3Tazik łagodny, smutny amstaff szuka domu - Zdjęcie nr 4Tazik łagodny, smutny amstaff szuka domu - Zdjęcie nr 5Tazik łagodny, smutny amstaff szuka domu - Zdjęcie nr 6
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Katarzyna
Województwo: Kraków (Małopolskie)
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Katarzyna
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)