Razem 255 702 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Pies ma ok. 2,5 roku. Błąkał się po jednej z wsi w gminie Chodel ( lubelskie). Nie wiadomo co jadł. Ludzie go przeganiali. Został uderzony w kark czymś ciężkim, nie mógł wstać na nogi. Uratowała go Sylwia, która ma w tamtej okolicy działkę i domek letni. Zabrała do Lublina do weterynarza. W klinikach na Głębokiej zaproponowali eutanazję... Więc Sylwia zabrała psa i umieściła w Przychodni Weterynaryjnej NOE czyli tam gdzie FF leczy większość zwierzaków. Nasza wyjątkowa wetka, Aneta, stwierdziła uraz szyjnej ( no w każdym razie gdzieś wysoko) części kręgosłupa, zawenflonowała i zacewnikowała psa i wdrożyła leczenie. Po trzech dniach pies wstał na przednie łapy! Aktualnie jest już zupełnie zdrowy i gotowy do adopcji. Później zostanie wykastrowany. Niestety nie mamy dla niego miejsca. Schronisko? W schronie inne psy pewnie rzucą się i go zagryzą. Ten psiak to ufny, przytulaśny pieszczoch. Może być domowy, domowo-podwórzowy albo zupełnie podwórzowy ( do tego ostatniego jest najbardziej przyzwyczajony). Jest bardzo miłym, sympatycznym zwierzakiem, może mieszkać w domu z dziećmi. Bardzo lubi być głaskany, to towarzyski i przyjazny pies.

Może ktoś ma rodzinę lub sąsiadów, którym przydał się taki niewymagający przyjaciel? Sprawa jest mocno pilna, psiak nie może trafić do schroniska, bo to się może dla niego tragicznie skończyć! Jeśli nie możesz wziąć go na stałe – tymczasuj, przetrzymaj u siebie, chociażby na podwórku, dopóki nie znajdziemy mu domu.

tel. 601 281 156

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 25.06.2015 22:39
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 415456
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
Mały,łagodny piesek PILNIE potrzebuje schronienia! - Zdjęcie nr 1Mały,łagodny piesek PILNIE potrzebuje schronienia! - Zdjęcie nr 2Mały,łagodny piesek PILNIE potrzebuje schronienia! - Zdjęcie nr 3Mały,łagodny piesek PILNIE potrzebuje schronienia! - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kaja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kaja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)