Razem 256 924 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

3-letni owczarek niemiecki Roki pilnie potrzebuje nowego domu. Aktualny właściciel Rokiego znalazł go kilka lat temu w lesie przywiązanego do drzewa, gdy ten był jeszcze szczeniakiem. Właściciele z ciężkim sercem muszą się rozstać z Rokim, małe dziecko ma alergie na sierść, skóra dziecka jest podrażniona i swędząca.

Poza tym nie mogą mu zapewnić odpowiedniej dozy ruchu, ani też nie znajdują czasu na utrwalanie z nim więzi emocjonalnych. Ze względu na złożoną sytuacje rodzinna, Roki mało wychodzi z domu, chociaż tego tak bardzo potrzebuje.

Jest psem pogodnym, żywym, skorym do zabawy, czasem potrafi rozbrykać się jak szczeniak, jakby zapominając, że już nim nie jest. Ma przyjazny stosunek do dorosłych, a wychowany z dzieckiem wie, że z małym człowiekiem należy obchodzić się ostrożnie.

Może nie tolerować innych psów, dlatego na początku zanim się zaadoptuje u nowej rodziny, nie może tam być innych psów, natomiast dzieci - tak. Potrafi chodzić przy nodze swojego właściciela i jest mu posłuszny.

Roki jest przemiły, łagodny, wesoły, bezkonfliktowy, tolerancyjny, cierpliwy, ale też wytrzymały, posiadający niezłomnego ducha i nie tracący sympatii oraz zaufania do ludzi, pomimo trudnej sytuacji życiowej, w której się znalazł.

Wielkim szczęściem byłoby, gdyby wzięła tego uroczego psa pod swoją opiekę rodzina odpowiedzialna, empatyczna w stosunku do zwierząt, a tym samym wrażliwa na ich krzywdę i doprowadziła go do dobrej formy zyskując sobie w zamian wiernego, oddanego i kochającego przyjaciela.

Pies nie zostanie wydany do budy na łańcuch, ani do kojca. Zawsze mieszkał w domu. Może wiec dalej mieszkać w domu lub domu z ogrodem, gdzie mógłby się wybiegać i wyszaleć, ale spać nie powinien na dworze, tylko w domu.

Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przed - oraz po- adopcyjna oraz podpisanie umowy adopcyjnej.

Kontakt:

tel.514 210 166

lub

tel.500 760 314

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 25.06.2015 17:52
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 415418
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (2)
 
Roki - młody, łagodny owczarek niemiecki ADOPCJA - Zdjęcie nr 1Roki - młody, łagodny owczarek niemiecki ADOPCJA - Zdjęcie nr 2
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kaja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kaja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)