Razem 256 837 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Aron to śliczny, duży owczarek niemiecki długowłosy, był z ta rodzina od momentu urodzenia .

Aron zaginął 14 .09. 2014 podczas spaceru nad rzeką Radew, w okolicach miejscowości Bardzlino - Niedalino, niedaleko Koszalina i Bialogardu (woj. zachodniopomorskie)

Od razu zaczęły się intensywne poszukiwania, jednak bez skutku .

W pomoc zaangażowały się setki osób i organizacji o dobrym, gołębim sercu Zostało wydrukowanych i rozwieszonych ponad 1500 szt ulotek.

Zostały powiadomione wszelkie jednostki, organizacje, straże gminne, miejskie schroniska, weterynarze itp. Bylo oglaszane o zaginięciu w lokalnej prasie. Internetowa wersji GK24 zamieściła trzy artykuły o zaginionym psiaku.

W środę około południa 17.09.2014 rodzina otrzymala telefon z Białogardu i mail ze zdjęciem Arona, ktory - wykończony, wycieńczony leżał na chodniku w centrum Białogardu przy banku BZWBK netto przy ul.1-go Maja, w okolicach sklepu Netto .

Byla chwila radości, jednak radość okazała się przedwczesna ... Autor zdjęcia powrócił do miejsca, gdzie wykonał zdjęcie - psiaka jednak już nie było.

Zycie rodziny legło w gruzach, nie śpia nocami, płacza jak małe dzieci, tęsknia za nim niemiłosiernie. Jest u nich w domu matka Arona, Elza, z którą wychowywał się od urodzenia. Suczka nie je, wyje, tęskni za swoją pociechą. Codziennie obwąchuje auto, szuka swojego syna .

Aron jest członkiem tej rodziny, jego brak jest nie do opisania. To jest cudowny pies, bardzo łagodny. Jego życiem była zabawa.

Do poszukiwań Arona dołącza sie coraz większa ilość osób. Przychodza dziesiątki zdjęć i sygnałów, jednak do tej pory ostatnim wiarygodnym sygnałem było zdjęcie Arona leżącego na chodniku .

Nie przejdźcie Państwo obojętnie obok tych poszukiwań - tego psa nie da się wymazać z pamięci. Rodzina codziennie wypatruje jego powrotu, przejeżdża okoliczne miejscowości, prosi ludzi o każdy sygnał o wałęsających się owczarkach, prosi o wykonywanie i przesyłanie zdjęć .

Aron ma bujną ciemną, podpalaną sierść, ciemny pyszczek. Poza tym ma jedną charakterystyczną cechę wizualną - ogon nie jest tak bujnie porośnięty sierścią, ponadto jest skrócony operacyjnie o kilkanaście cm. Z identyfikacją pieska nie byłoby absolutnie żadnych problemów .

Ten ogon nie pasuje do owczarka, rzuca sie w oczy. W dniu zaginięcia miał na sobie materiałową czerwoną obrożę z platikowymi czarnymi klamerkami zapinającymi.

To bardzo ufny łagodny pies, stworzony do zabawy, on nigdy w życiu nie zawarczał, wychowywał się z matką i trzema kundelkami, które ta rodzina przygarnela.

Została wyznaczona nagroda 4000 złotych za pomoc w odnalezieniu Arona .

Być może Aron jest u kogoś w domu lub na posesji. Można go bez obaw złapać. Pies może się wyrywać, ze strachu nie reagować na imię, ale na 100% nie będzie agresywny.Ten pies nie nadaje się do stróżowania, jego życiem byla ciągła zabawa, aportowanie ....

Aron moze byc na terenie całej Polski.

Kontakt

505 095 900

512 108 268

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 25.06.2015 16:12
Rodzaj ogłoszenia: Szukam
Numer ogłoszenia: 415410
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
Zaginął owczarek niemiecki okolice Koszalina NAGRODA - Zdjęcie nr 1Zaginął owczarek niemiecki okolice Koszalina NAGRODA - Zdjęcie nr 2Zaginął owczarek niemiecki okolice Koszalina NAGRODA - Zdjęcie nr 3Zaginął owczarek niemiecki okolice Koszalina NAGRODA - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kaja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kaja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)