Razem 255 111 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
OFERUJę
25.06.2015 13:43

TOFIK I AXA do adopcji! Trafiły niedawno do przepełnionego schroniska w Wałbrzychu.

AXA to 6 letnia suczka. Łagodna, choć odrobinkę szczekliwa, gdy widzi obce osoby. Kocha wszystkich - dzieci i dorosłych, a za dziećmi wprost przepada. Obcych się boi, przez co szczeka, ale nie okazuje agresji. Chowa się za właściciela i szczeka. Wychowana w mieszkaniu, uwielbia spacery. Nadaje się do domu z ogrodem.

TOFIK - typowy szczekacz kundelek, Ma charakterek, ale gdy zwróci się mu uwagę, od razu wskakuje na kolana i się tuli. Lubi dzieci. Zarówno Axa jak i Tofik wychowały się pośród dzieci. Jednak Tofik lubi czasami pokazać swoją "wyższość". Lubi spać pod kołderką, to typowy pieszczoch. Uwielbia spacery, Na psy reaguje szczekając, obcych traktuje z dystansem. To typowy krzykacz. Pokrzyczy i przestaje. Jest posłuszny, reaguje na komendy siad, idź na miejsce itp. Wychowany w mieszkaniu.

Problemem było to, że właściciele całymi dniami pracują, mają dwójkę małych dzieci. Do tego przeprowadzają się do mniejszego mieszkanka i nie ma tam miejsca na dwa psy.

Pieski były nauczone wychodzić często, jednak mama właścicielki, która się nimi zajmowała przez cały dzień, niestety zmarła...przez co teraz pieski długi czas siedziały w domu, ostatnio wyły i szczekały z samotności same w domu. W taki oto sposób znalazły się w schronisku, co jest dla nich wielka tragedia.

KONTAKT: 531 255 275

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 25.06.2015 13:43
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 415382
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
Dwa porzucone psiaki PILNIE szukają domu! - Zdjęcie nr 1Dwa porzucone psiaki PILNIE szukają domu! - Zdjęcie nr 2Dwa porzucone psiaki PILNIE szukają domu! - Zdjęcie nr 3Dwa porzucone psiaki PILNIE szukają domu! - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kaja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kaja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)