Razem 256 138 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
OFERUJę
21.06.2015 10:20

Kukusia to malutka suczka, o łagodnym usposobieniu. Ze względu na białe znaczenia na pyszczku i ślady siwizny, sprawia znaczenia starszej niż jest w rzeczywistości. Suczka ma piękne białe ząbki, prawdopodobnie jest w wieku około 5 lat.

Suczka ze względu na niewielkie rozmiary, może zamieszkać nawet w małym mieszkaniu. Ma bardzo łagodne usposobienie, nie ma w niej cienia agresji. Jest wesoła i przyjacielska, na pewno sprawdzi się także jako pies rodzinny. To psiak typowo domowy, uwielbiający ludzkie towarzystwo. Nie jest nadpobudliwa, ani nadmiernie hałaśliwa. Czeka na odpowiedzialnych opiekunów, którzy pokochają ją taką jaka jest i zapewnią bezpieczną przystań na całe jej psie życie.

Suczka ma komplet szczepień, jest zdrowa, odrobaczona i zabezpieczona przed pasożytami zewnętrznymi. Po osiągnięciu dojrzałości zostanie wysterylizowana. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli w naszym schronisku znajdą Państwo jakiegoś pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem psa do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w okolicy Miechowa w woj. małopolskim (około 40km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Nie wydajemy zwierząt na łańcuch.

Kontakt w sprawie adopcji:

Iwona 793993779

iwoniam@poczta.onet.pl

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 21.06.2015 10:20
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 414585
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
Kukusia malutka, łagodna suczka ADOPCJA - Zdjęcie nr 1Kukusia malutka, łagodna suczka ADOPCJA - Zdjęcie nr 2Kukusia malutka, łagodna suczka ADOPCJA - Zdjęcie nr 3Kukusia malutka, łagodna suczka ADOPCJA - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Katarzyna
Województwo: Kraków (Małopolskie)
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Katarzyna
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)