Razem 255 237 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
OFERUJę
12.06.2015 23:09

Pinia to około 6-7 letnia suczka o łagodnym usposobieniu. Jest dość sporym psem , wymagającym jeszcze lekkiego odchudzenia. Bardzo lubi ludzkie towarzystwo, na widok człowieka cieszy się i ożywia. Nie jest nachalna ani nadpobudliwa, nie narzuca się ze swoją obecnością.

Suczka jest spokojna i przyjacielska, doskonale sprawdzi się jako pies rodzinny. Nie jest typem psa na podwórko, potrzebuje stałego kontaktu z człowiekiem. Może jednak zamieszkać w domu z ogrodem i dużą część czasu spędzać na zewnątrz, ważne, żeby nie była odizolowana od ludzi.

Pinia umie chodzić na smyczy, na spokojny temperament.

Suczka ma komplet szczepień, jest zdrowa, odrobaczona i zabezpieczona przed pasożytami zewnętrznymi. Po osiągnięciu dojrzałości zostanie wysterylizowana. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli w naszym schronisku znajdą Państwo jakiegoś pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem psa do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w okolicy Miechowa w woj. małopolskim (około 40km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Nie wydajemy zwierząt na łańcuch.

Kontakt w sprawie adopcji:

Iwona 793993779

iwoniam@poczta.onet.pl

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 12.06.2015 23:09
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 412357
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (3)
 
Pinia- radosna, wesoła suczka szuka domu - Zdjęcie nr 1Pinia- radosna, wesoła suczka szuka domu - Zdjęcie nr 2Pinia- radosna, wesoła suczka szuka domu - Zdjęcie nr 3
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Katarzyna
Województwo: Kraków (Małopolskie)
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Katarzyna
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)