Razem 256 046 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Kto podaruje mu nowy dom, nowe życie?

Każdy psiak zasługuje na własną, pełną miskę jedzenia, ciepły kocyk oraz kawałek podłogi w domu odpowiedzialnych opiekunów.

Rajder- pies, który w swoim 5letnim życiu przeszedł już wiele, w tym prześladowanie przez dzieci, spanie na ulicy, głód. Jego charakter i zachowania ukształtowało życie w bezdomności. To bardzo wrażliwy i zapatrzony w człowieka psiak. Jest posłuszny i zdyscyplinowany. Uwielbia spacery oraz jazdę samochodem; na spacerach ładnie chodzi na smyczy. Jest wielkością poza kolano. Jego biszkoptowe, kudłate umaszczenie świadczy o pokrewieństwie z rodziną terierów.

W domu stabilizacja i pokora ? nie niszczy, jest usłuchany, swoje potrzeby załatwia na spacerach. Bardzo mądry i szybko uczący się psiak. Uwielbia nowe zadania i tory przeszkód.

Rajder to prawdziwy przyjaciel człowieka. Jak każde stworzenie potrzebuje dużo miłości i obecności człowieka -wtedy jest szczęśliwy.

Jest typem psa jednego właściciela, czyli musi być jedynym zwierzakiem w domu.

Jeżeli możesz dać Rajderowi bezpieczeństwo, miłość i bycie odpowiedzialnym opiekunem to znaczy, że będzie on twoim nowym przyjacielem na całe życie. To kanapowiec i misiak, pozwól zmienić jego życie na lepsze dając mu nowy dom i Rodzinę.

Rajder obecnie przebywa w Poznaniu.

Kontakt w sprawie adopcji:

Małgorzata W. 502-330-968

Paula. 790- 854 -475

Małgorzata D. 608 -588 -785

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 11.06.2015 10:58
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 412069
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (5)
 
Każdy dzień to czekanie na miłość - Rajder ADOPCJA - Zdjęcie nr 1Każdy dzień to czekanie na miłość - Rajder ADOPCJA - Zdjęcie nr 2Każdy dzień to czekanie na miłość - Rajder ADOPCJA - Zdjęcie nr 3Każdy dzień to czekanie na miłość - Rajder ADOPCJA - Zdjęcie nr 4Każdy dzień to czekanie na miłość - Rajder ADOPCJA - Zdjęcie nr 5
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kaja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kaja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)