Razem 256 230 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Mango to 3-4 letni, duży, beżowy ,gładkowłosy psiak. Bardzo łagodny i proludzki..Był bardzo długo bezdomny, mieszkał w opuszczonych sadach. Tu dokarmiali go ludzie, którzy zgłosili go do schroniska. Psiak bardzo przeżył zamknięcie w schronisku, nie jadł, nie pił, był przygnębiony. Kiedy trochę zaufał okazał się bardzo mądrym i zrównoważonym psem. Uwielbia przytulanie. W stosunku do obcych nieufny, trzeba powoli zdobywać jego zaufanie. Ale kiedy już kogoś pozna, pozwala gładzić się i radośnie merda ogonem.

Mango uwielbia spacery i dość dobrze chodzi na smyczy. Jest uważny i czujny. Dogaduje się ze wszystkimi psiakami i pomimo swojej wielkości ,nie ustawia ich. To raczej one próbują ustawiać Mango. Toleruje dzieci. Mango może mieszkać w ciepłej budzie na podwórku, musi mieć jednak bliski kontakt z opiekunem, który nie może ograniczyć się do podania psu jedzenia. Mango jest bardzo wrażliwym i delikatnym stworzeniem, który musi nawiązać więź ze swoim opiekunem. Wtedy będzie najwspanialszym psim towarzyszem. Szukamy świadomego domu i kochający opiekunów, którzy zrozumieją jakim subtelnym psiakiem jest Mango. Psiak przebywa w okolicach Łodzi/ Warszawy. Transport do najlepszego domu pomożemy zorganizować!

Kontakt w sprawie adopcji

Tel. 604-101-165

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 08.06.2015 23:00
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 411652
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (3)
 
Mango - młodziutkie, biszkoptowe cudo do adopcji - Zdjęcie nr 1Mango - młodziutkie, biszkoptowe cudo do adopcji - Zdjęcie nr 2Mango - młodziutkie, biszkoptowe cudo do adopcji - Zdjęcie nr 3
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kaja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kaja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)