Razem 256 082 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Były niechciane, porzucone, samotne, głodne, zmęczone tułaczką, narażone na niebezpieczeństwo od złych ludzi i przejechania przez samochód.

Obok było tak wiele osób, bloki mieszkalne, ale nikt im nie pomógł. . . Tylko jedna osoba woziła im jedzenie i wodę. Nie oswojone, pozbawione kontaktu z człowiekiem - uciekały, ale pokarm zjadały później.

Chociaż takie było ich smutne życie i to się skończyło. Komuś przeszkadzały. . . lub hycel sam ich wytropił. . . wiadomo - zarobek na biednych, bezdomnych psach.

Zostały zgłoszone, odłowione i odwiezione do schroniska w Suwałkach, o którym krąży zła opinia.

Jaki los je czeka Psy schroniskowe umierają każdego dnia... umierają pod względem psychicznym i fizycznym. Są pogryzione lub zagryzione w walce o miskę, chore, nieleczone, potem często poddawane uśpieniu.

Czy możemy zmienić życie tych dwóch piesków Ty, ja, ci, tamci, my wszyscy Nie oglądaj sie na innych! Nie każdy ma więcej psów, są tacy, którzy nie maja wcale, a maja warunki, aby adoptować jakiegoś.

Czarny piesek został uderzony czymś ciężkim przez dostawce towaru, kiedy w tym czasie Straż Miejska stała obok i sie przyglądała zdarzeniu.

Ich nadzieja umarła, nadzieja umarła na dom, na miłość człowieka, na swoja miseczkę z jedzeniem i miseczkę z woda, na dotyk łagodnej reki człowieka i na spacery, kiedy by się wpatrywały z miłością i oddaniem w twarz swojego człowieka.

Czy naprawdę ta nadzieja umarła?

Ogłaszamy z wielka nadzieja, ze znajda się ludzie, ludzie z wielkim sercem, którzy je zabiorą z piekła i dadzą im to, na co zasłużyły.

Czy będziesz jednym z tych ludzi?

Były ze sobą zżyte, razem dzieliły los, cudem byłoby, gdyby zostały adoptowane razem.

Prosimy o pomoc!

Kontakt:

Kasia, tel. 603 297 303

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 07.06.2015 16:56
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 411427
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
Dwa niewinne psy skazane na śmierć!m POMOCY! - Zdjęcie nr 1Dwa niewinne psy skazane na śmierć!m POMOCY! - Zdjęcie nr 2Dwa niewinne psy skazane na śmierć!m POMOCY! - Zdjęcie nr 3Dwa niewinne psy skazane na śmierć!m POMOCY! - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kaja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kaja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)