Razem 263 280 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
OFERUJę
05.06.2015 15:10

Silver to czarne srebro, które powinno dostać złoty medal za pogodę ducha i żywiołowość, których Mu człowiek nie zdołał odebrać mimo parszywych starań.

To około dwuletni mix labradora, wprawdzie jest nieco mniejszy niż labkowa ustawa przewiduje, ale nadrabia 100% – owym labusiowym charakterem. Przyjaciel całego ludzkiego, dziecięcego i psiego świata (kocich testerów pod ręką nie mamy), w ludzko – psie stado wchodzi z energetycznym łoskotem, ale bardzo pozytywnie i bez rozdeptywania.

Na szyi Silverka widać ślady zetknięcia się z ludzką brutalnością – psiak ma na szyi wielkie rany od łańcucha, który istota zwana (jakże mylnie!) człowiekiem zaplątała Mu podczas przywiązywania go do zimnej i przeciekającej budy. Na futrze Silvera rozrabiały pchły, w brzuszku robale, a pojęcie szczepienia na wściekliznę i choroby zakaźne nie istniało wcale w życiu tego Czarnuszka.

Kilka dni temu Silver trafił do Domu Tymczasowego, w którym fantastyczni Ludzie Go odrobaczyli, wykąpali i odpchlili, a za kilka dni zostaną wykonane obowiązkowe szczepienia. Najważniejszy element, na podstawie którego odróżniamy zazwyczaj psa od suczki, u Silverka jeszcze znajduje się na miejscu (czyli w okolicach ogona, ale myślę, że tego akurat tłumaczyć nie musimy…), lecz kastracja jest już zaplanowana i odbędzie się wówczas, gdy psiak będzie już zaszczepiony. Silver w Domu Tymczasowym upaja się wolnością od łańcucha, pieszczotami ludzkiej ręki i pełną miską, energia zaś jaką z siebie wydziela byłaby w stanie zasilić reaktor atomowy. Kocha suczki namiętnie, z psami się przyjaźni, a dzieci soczyście oblizuje. Jego niemal stale merdający ogon i bardzo pozytywna reakcja na głos człowieka mówi nam, że Silver ma przed sobą przyszłość, w sobie potencjał, a za sobą przeszłość, o której nie chce pamiętać. To czarne srebro poszukuje Cudownego Człowieka, który nie zrazi się początkowymi wypadkami w zakresie czystości (to problem, nad którym nikt nigdy nie pracował z Silverem), pozwoli na spacerach intensywnie niuchać, ale konsekwencją i łagodnością pokaże temu wspaniałemu psu, że na smyczy można wędrować kulturalnie i niekoniecznie z wrzeszczącym człowiekiem uczepionym jej drugiego końca. Udowodnijmy Silverowi, że Człowiekom można zaufać i dajmy Mu Nowy Dom! Taki z kanapą, drapankiem i wszechobecną miłością!

Kontakt w sprawie adopcji:

adopcje@labradory.org

☎ 608 391 927 (Ryszard),

☎ 889 856 600 (Małgorzata)

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 05.06.2015 15:10
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 411243
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (2)
 
Silver w typie labradora do adopcji - Zdjęcie nr 1Silver w typie labradora do adopcji - Zdjęcie nr 2
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszenie to znajduje się w archiwum, tzn. że już nie jest aktualne, a dane kontaktowe sprzedawcy nie są pokazywane.
Reklama
Pozostałe możliwości i linki
Wyślij ogłoszenie znajomemu na e-mail
Włoż ogłoszenie do schowka, aby porównać z innymi
Zawiadom administratorów o naruszeniu regulaminu, nadużyciu itp.
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Psy Wzory umów do pobrania
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)