Razem 255 136 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Mopek ma ok. 4-5 lat, waży ok 15 kg, sięga do kolan, jest średnim psiakiem, ale dość masywnym w swojej posturze :) Mopek jest bardzo, ale to bardzo przyjacielskim psiakiem, uwielbia pieszczoty, od razu przewraca się na plecy i daje głaskać brzuszek, a nawet umie przybijać piątkę! :)

Mopek lubi inne pieski, nie jest w stosunku do nich agresywny, czasem nie dogada się z innym samcem. Mopek raczej szuka domu bez innego samca, bo na niektórych chłopaków reaguje gorzej, na pewno zmieni się to po kastracji. A wykastrowany był 14 maja.

Mopek ładnie chodzi na smyczy, to grzeczny psiak, zachowuje czystość, nie sprawia problemów, jest spokojny. To taka przytulaśna, urocza psina. Mopek kocha człowieka, widać, że jest w niego wpatrzony. Mopek jest odrobaczony i szczepiony. Może żyć w domku z ogródkiem, bardzo dobrze czuje się na dworze, może mieć swoją budę, żeby móc sobie leżeć w dzień na dworze, a na noc do domku spać Mopek szuka domku, tego jedynego, najukochańszego domku :) Podarujesz mu go? Jeżeli szukasz przyjaciela na całe życie, który będzie Cię kochać bezwarunkowo i odda Ci się w całości, to to jest właśnie Mopek! Adoptuj! Pokochaj! Daj dom! ZADZWOŃ, SPOTKAJ SIĘ Z MOPKIEM NA SPACER, ZOBACZYSZ, ŻE TO SUPER PSIAK! Mopek obecnie przebywa w hoteliku i czeka na Ciebie.

Kontakt:

Ania, tel. 513077138

ania13.08@wp.pl

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 04.06.2015 12:16
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 411037
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (3)
 
Mopek - grzeczny, wychowany, przyjazny psiak. ADOP - Zdjęcie nr 1Mopek - grzeczny, wychowany, przyjazny psiak. ADOP - Zdjęcie nr 2Mopek - grzeczny, wychowany, przyjazny psiak. ADOP - Zdjęcie nr 3
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kaja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kaja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)