Razem 255 112 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Bardzo pilnie szukamy domu dla Bartek, spokojnego psiaka, który nie radzi sobie w schronisku. Bartek bardzo źle znosi pobyt za kratami, zamyka się w sobie, już nic go nie cieszy. Ożywia się dopiero na spacerach, w towarzystwie ludzi. Bartek nie potrafi odnaleźć się w warunkach schroniskowych. Bartek jest dominowany przez inne psiaki, ma spokojny charakter i nie bardzo potrafi "walczyć o swoje". Gdyby miał zamieszkać z innym psem, musiał by być to piesek o równie spokojnym temperamencie.

Bartek waży ok 12-15 kg, jest wieku 4-5 lat. Nie jest hałaśliwy, nie niszczy. Może zamieszkać zarówno w domu z ogrodem jak i w mieszkaniu.

BARDZO POTRZEBUJE DOMU!

Psiak ma komplet szczepień, jest zdrowy, wykastrowany. Został odrobaczony i zabezpieczony przed pasożytami zewnętrznymi. Piesek przed adopcją zostanie wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli w naszym schronisku znajdą Państwo jakiegoś pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem psa do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w okolicy Miechowa w woj. małopolskim (około 40km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Nie wydajemy zwierząt na łańcuch.

Kontakt w sprawie adopcji:

Iwona 793993779

iwoniam@poczta.onet.pl

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 30.05.2015 18:43
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 410386
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
Niewielki, łagodny, spokojny psiak PILNIE szuka domu - Zdjęcie nr 1Niewielki, łagodny, spokojny psiak PILNIE szuka domu - Zdjęcie nr 2Niewielki, łagodny, spokojny psiak PILNIE szuka domu - Zdjęcie nr 3Niewielki, łagodny, spokojny psiak PILNIE szuka domu - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Katarzyna
Województwo: Kraków (Małopolskie)
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Katarzyna
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)