Razem 255 230 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Agfa to malutka, ważąca około 7-8kg, spokojna, grzeczna, bardzo przyjazna suczka. W naszym schronisku czeka już bardzo długo... Może dlatego, że nie wyrywa się do głaskania i nie skacze przy ogrodzeniu i nikt nie zwrócił na nią uwagi, ale to naprawdę fajna, przyjazna i wesoła psinka. Agfa lubi inne psy, jest całkowicie niekonfliktowa. Na spacerze ładnie idzie przy nodze, nie szarpie, nie ucieka. Czasem ma się wrażenie, jakby niosło się ze sobą jedynie smycz... Agfa bardzo potrzebuje domu... Nie pozwólmy, aby kolejne 3 lata spędziła w schroniskowym boksie.. Suczka ma komplet szczepień, jest zdrowa, odrobaczona i zabezpieczona przed pasożytami zewnętrznymi. Jest zaczipowana i wysterylizowana. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli w naszym schronisku znajdą Państwo jakiegoś pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem psa do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w okolicy Miechowa w woj. małopolskim (około 40km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Nie wydajemy zwierząt na łańcuch.

Kontakt w sprawie adopcji:

Iwona 793993779

iwoniam@poczta.onet.pl

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 28.05.2015 13:26
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 410113
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (5)
 
Agfa piękna, łagodna suczka PILNIE szuka domu - Zdjęcie nr 1Agfa piękna, łagodna suczka PILNIE szuka domu - Zdjęcie nr 2Agfa piękna, łagodna suczka PILNIE szuka domu - Zdjęcie nr 3Agfa piękna, łagodna suczka PILNIE szuka domu - Zdjęcie nr 4Agfa piękna, łagodna suczka PILNIE szuka domu - Zdjęcie nr 5
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kaja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kaja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)