Razem 255 949 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Devil to ok. 5- letni chłopak w typie husky. Niezależny charakter psa północy sprawił, że zdążył poznać schroniskowy los i bezdomność.

Devil nade wszystko kocha ruch, swobodę, przestrzeń , ale od opiekuna poza przyjaźnią i uczuciem, będzie oczekiwał zdecydowania ,stanowczości oraz umiejętnego ustawienia hierarchii pies-człowiek. Będzie wymagał konsekwencji i pewnej zdecydowanej ręki w prowadzeniu go w nowe życie.

Chłopak idealnie sprawdzi się w domu z ogrodem, jako towarzysz ludzi aktywnych, którym chętnie będzie towarzyszył podczas jazdy na rowerze, biegach. Devil kocha ruch i pracę. Może przebywać w kojcu, pod warunkiem, że będzie miał zapewnioną codzienną dawkę ruchu. Dogaduje się z psami , nie toleruje kotów. Jest zaszczepiony, odrobaczony, zdrowy i wykastrowany. przebywa w woj. opolskim

Kontakt w sprawie adopcji:

Maja, tel. 607-524-509

prezenter1966@wp.pl

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 18.05.2015 17:35
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 406219
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (5)
 
Devil - aktywny, towarzyski husky szuka domu - Zdjęcie nr 1Devil - aktywny, towarzyski husky szuka domu - Zdjęcie nr 2Devil - aktywny, towarzyski husky szuka domu - Zdjęcie nr 3Devil - aktywny, towarzyski husky szuka domu - Zdjęcie nr 4Devil - aktywny, towarzyski husky szuka domu - Zdjęcie nr 5
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kaja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kaja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)