Razem 256 104 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Biały Kieł to ok. 3 letni pies, który nie miał w swoim życiu szczęścia. Jego niezwykła uroda stała się jego przekleństwem, bo trafiał do ludzi, dla których tylko ona się liczyła. Charakter, jego wymagania zeszły na drugi plan – liczył się tylko urodziwy pyszczek. A ponieważ Kieł jest psem północnym, o silnym charakterze i sporych wymaganiach, to tułał się tak od ludzi do schronisk, na łańcuch i z powrotem. Obecnie Kieł przebywa w Hotelu, gdzie uczy się dobrych manier. Zrobił niewiarygodne wręcz postępy. Z psa, który wszystkich miał gdzieś, był nieokiełznany i nieodwoływalny, stał się świetnie współpracującym psim partnerem. Kieł z prędkością błyskawicy uczy się coraz to nowych sztuczek i podstaw posłuszeństwa.

Obecnie bardzo ładnie przybiega na zawołanie, grzecznie chodzi na smyczy. Opanował komendy takie tak „siad”, „waruj”, „do mnie”, „noga”, „zdechł pies”, „aport”, „pa pa” i wiele innych, z resztą – zobaczcie sami: https://www.youtube.com/watch?v=3-df7yqPp8g

Udało się również zmniejszyć jego niechęć do innych psów i z niektórymi świetnie się dogaduje, szczególnie ze swoim hotelowym kumplem Oskarem. Kieł szuka nowego Opiekuna, który będzie dalej chciał z nim pracować, który zapewni mu odpowiednią porcję ruchu oraz pracy umysłowej. Kieł jest odrobaczony, odpchlony, zaszczepiony, wykastrowany, posiada wszczepiony czip.

Kontakt w sprawie adopcji:

Tel. 664 768 580

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 05.05.2015 13:06
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 404151
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
Kieł - młody, bardzo inteligentny, aktywny pies - Zdjęcie nr 1Kieł - młody, bardzo inteligentny, aktywny pies - Zdjęcie nr 2Kieł - młody, bardzo inteligentny, aktywny pies - Zdjęcie nr 3Kieł - młody, bardzo inteligentny, aktywny pies - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kaja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kaja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)