Razem 250 737 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Cześć! Jestem Daktyl! Moim znakiem rozpoznawczym jest wieczny uśmiech! Kocham ludzi, zwłaszcza tych małych - dzieci są tak samo żywiołowe jak ja! Najchętniej bawiłbym się z ludźmi cały dzień, spędzał z nimi aktywnie czas i ich rozbawiał. Podobno umiem rozczulić każdego, jestem słodki jak daktylek! Za smakołyka zrobię dla Ciebie wszystko, bardzo szybko się uczę nowych komend. Jestem czarny ( pasuję do każdego koloru), młodziutki (mam dopiero 2-3lata). Dzięki moim niewielkim rozmiarom, łatwo mnie zabrać wszędzie ze sobą. Z pobratymcami również się dogaduję, ale lubię być wśród nich liderem. Kotom nie robię krzywdy, ale tak mocno mnie kuszą, gdy uciekają... Jednak ze spokojnym mruczkiem się dogadam, w końcu jestem Daktyl - najlepszy z najlepszych! Jeśli szukasz pozytywnego zastrzyku energii, przyjaciela na dobre i na złe, stróża domu i małego, szybkiego wesołka to zostańmy przyjaciółmi! Zadzwoń do mojej Opiekunki!

Daktylek przebywa w hoteliku, jest zdrowy, zaszczepiony i wykastrowany.

Informacje pod numerem telefonu: 503 683 050

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 26.04.2015 00:00
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 402828
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (13)
 
Daktylek - niewielki wesoły piesek do adopcji - Zdjęcie nr 1Daktylek - niewielki wesoły piesek do adopcji - Zdjęcie nr 2Daktylek - niewielki wesoły piesek do adopcji - Zdjęcie nr 3Daktylek - niewielki wesoły piesek do adopcji - Zdjęcie nr 4Daktylek - niewielki wesoły piesek do adopcji - Zdjęcie nr 5Daktylek - niewielki wesoły piesek do adopcji - Zdjęcie nr 6Daktylek - niewielki wesoły piesek do adopcji - Zdjęcie nr 7Daktylek - niewielki wesoły piesek do adopcji - Zdjęcie nr 8Daktylek - niewielki wesoły piesek do adopcji - Zdjęcie nr 9Daktylek - niewielki wesoły piesek do adopcji - Zdjęcie nr 10Daktylek - niewielki wesoły piesek do adopcji - Zdjęcie nr 11Daktylek - niewielki wesoły piesek do adopcji - Zdjęcie nr 12Daktylek - niewielki wesoły piesek do adopcji - Zdjęcie nr 13
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: ewa
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Wyślij ogłoszenie znajomemu na e-mail
Włoż ogłoszenie do schowka, aby porównać z innymi
Zawiadom administratorów o naruszeniu regulaminu, nadużyciu itp.
Pokaż kolejne ogłoszenia od ewa Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Psy Wzory umów do pobrania
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika ewa
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)