Razem 254 740 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
OFERUJę
16.04.2015 14:28

Boguś to duży, ważący około 30kg, dość spokojny, pogodny pies o dostojnym wyglądzie. Piesek jest przyjazny do ludzi, nie wykazuje żadnych zachowań agresywnych. Boguś ładnie spaceruje na smyczy, nie ciągnie, nie szarpie, nie próbuje uciekać. Miał kontakt z ludźmi i traktuje ich jak przyjaciół. Podobnie jest z innymi psami - nie wykazuje żadnych zachowań agresywnych. Po lekkim odchudzeniu Boguś będzie pięknym psem. Boguś ma około 7 lat, ale nadal jest pełen energii i wigoru. Z całą pewnością nadaje się nadal na długie wędrówki i spacery przy nodze człowieka. Psiak ma komplet szczepień, jest zdrowy. Został odrobaczony i zabezpieczony przed pasożytami zewnętrznymi. Piesek przed adopcją został zaczipowany i wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli w naszym schronisku znajdą Państwo jakiegoś pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem psa do nowego domu na rozsądną odległość. Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Psiak przebywa w schronisku Psie Pole w Racławicach koło Krakowa.

Kontakt w sprawie adopcji:

Iwona 793993779

iwoniam@poczta.onet.pl

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 16.04.2015 14:28
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 401424
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
Boguś duży, bardzo łagodny pies ADOPCJA - Zdjęcie nr 1Boguś duży, bardzo łagodny pies ADOPCJA - Zdjęcie nr 2Boguś duży, bardzo łagodny pies ADOPCJA - Zdjęcie nr 3Boguś duży, bardzo łagodny pies ADOPCJA - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Katarzyna
Województwo: Katowice (Śląskie)
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Katarzyna
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)