Razem 250 505 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Iłka to około 4-5-letnia, spokojna, grzeczna, przyjazna suczka. Ma dłuższy włos, ale jest on w dotyku przyjemny - dość miękki, po wyczesaniu i wykąpaniu na pewno będzie pięknie lśnił w słoneczku. Iłka jest suczką niekłopotliwą. Nie jest szczekliwa, nic nie niszczy. Jest dość spokojna i bardzo pozytywnie nastawiona do człowieka. Niekonfliktowa w stosunku do innych zwierząt. Iłka waży około 7-8 kg, większa nie będzie. Osoba, która zdecyduje się na jej adopcję na pewno nie pożałuje swojej decyzji. To cudowna, przyjazna, kochana suczka. Suczka ma komplet szczepień; jest zdrowa, odrobaczona i zabezpieczona przed pasożytami zewnętrznymi (pchły, kleszcze, wszoły). Przed adopcją zostanie wysterylizowana. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli w naszym schronisku znajdą Państwo jakiegoś pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem psa do nowego domu na rozsądną odległość. Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Suczka przebywa w schronisku Psie Pole w Racławicach koło Krakowa.

Kontakt w sprawie adopcji:

Iwona 793993779

iwoniam@poczta.onet.pl

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 05.02.2015 13:20
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 388833
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
Iłka - młoda, łagodna, niewielka suczka, adopcja - Zdjęcie nr 1Iłka - młoda, łagodna, niewielka suczka, adopcja - Zdjęcie nr 2Iłka - młoda, łagodna, niewielka suczka, adopcja - Zdjęcie nr 3Iłka - młoda, łagodna, niewielka suczka, adopcja - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kaja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kaja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)