Razem 250 623 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Suzi po kilku miesiącach za kratami trafiła do domu tymczasowego na warszawskim Żoliborzu, i skończyły się żarty. Ta wspaniała sunia nie zostanie wyadoptowana, o ile nie znajdzie się najlepszy Dom na świecie.

Sunia jest mixem Owczarka Niemieckiego i Husky - przyszły właściciel powinien znać specyfikę tych ras.

Dziewczyna jest słodkim przytulakiem, uwielbia rozdawać całusy, słucha się wzorowo i jest ujmująco piękna.

Obecnie ma około 11 miesięcy. Oczywiście zachowuje czystość w domu. Uczy się zostawania samą.

Suzi w 3 dni nauczyła się chodzić na smyczy. Obroża już jej nie straszna. Chętnie idzie przy człowieku. Umie siadać i lubi smaczkowe nagrody. Potrzebuje kontaktu z człowiekiem, wygłaskania, wytulenia. Jest cudnej urody, o nietypowym jasnym owczarkowatym umaszczeniu. Zdaje się, jakby była złocista. Ma zawinięty huskowy ogon i cudną niebieską plamkę na lewym oku.

Suzi jest psem idealnym i szuka Człowieków, którzy będą co najmniej tak samo niesamowici, jak ona sama. Ta sunia została już raz adoptowana, a następnie porzucona, więc weryfikacja przyszłych opiekunów będzie tym bardziej wnikliwa.

Kandydaci zostaną zasypani gradem pytań, ich odpowiedzi w ankiecie będą musiały być błyskotliwe i emanujące dobrem, będą musieli odwiedzić Suzi i wyprowadzić ją na spacer pod czujnym okiem DT, będą musieli zdradzić nam, co dla niej wspaniałego planują na kolejne kilkanaście lat.

Kiedy wyłonimy najlepszych z najlepszych, rozpocznie się trudny proces decyzyjny, a kandydaci będą ściskać w spoconych dłoniach czapki w oczekiwaniu na ogłoszenie zwycięzcy - który będzie mógł odjechać do domu z najlepszym psem na świecie - Suzi!

Historię Suzi oraz całą masę zdjęć i relację z DT można obejrzeć na wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/608418245954995

Suzi jest pod opieką Fundacji Wzajemnie Pomocni, przebywa w domu tymczasowym w Warszawie, gdzie można ją odwiedzić.

Suzi NIE zostanie wydana do kojca, budy czy na łańcuch. Jest przytulaśnym psem domowym, wersja kanapowa, łaknąca kontaktu z człowiekiem.

Obowiązuje procedura adopcyjna - ankieta, wizyta przedadopcyjna, wizyta poadopcyjna, w tym konkretnym wypadku także nękanie telefonami z pytaniami, jak tam Suzi się czuje i czy jest obłędnie szczęśliwa. Adopcja wyłącznie na terenie Warszawy i okolic - nie oddamy jej za daleko ;) no chyba, że ktoś nas powali na kolana swoim cudownym charakterem i podejściem do zwierząt.

Kontakt:

Katarzyna 793 316 303

UWAGA - jeżeli nie odbieram, wyślij proszę smsa - oddzwonię.

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 30.01.2015 20:23
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 387604
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (8)
 
Cudowna Suzi szuka wyjątkowych Człowieków - Zdjęcie nr 1Cudowna Suzi szuka wyjątkowych Człowieków - Zdjęcie nr 2Cudowna Suzi szuka wyjątkowych Człowieków - Zdjęcie nr 3Cudowna Suzi szuka wyjątkowych Człowieków - Zdjęcie nr 4Cudowna Suzi szuka wyjątkowych Człowieków - Zdjęcie nr 5Cudowna Suzi szuka wyjątkowych Człowieków - Zdjęcie nr 6Cudowna Suzi szuka wyjątkowych Człowieków - Zdjęcie nr 7Cudowna Suzi szuka wyjątkowych Człowieków - Zdjęcie nr 8
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Katarzyna (niezarejestrowany)
Województwo: Warszawa (Mazowieckie)
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48793316303
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Wyślij ogłoszenie znajomemu na e-mail
Włoż ogłoszenie do schowka, aby porównać z innymi
Zawiadom administratorów o naruszeniu regulaminu, nadużyciu itp.
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Psy Wzory umów do pobrania
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)