Razem 250 764 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Irek to duży, szorstkowłosy, około 6-letni pies, który z wyglądu przypomina trochę teriera, trochę sznaucera, a trochę każdego innego psa :). Irek jest pięknym, spokojnym, zrównoważanym psem. Bez kłopotu przyzwala na wszelkie zabiegi pielęgnacyjne i weterynaryjne. Jest posłuszny i opanowany. Iri to świetny kompan dla całej rodziny. Psiak ma komplet szczepień; jest zdrowy, odrobaczony i odpchlony. Piesek przed adopcją zostanie wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska.

Jeśli w naszym schronisku znajdą Państwo jakiegoś pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem psa do nowego domu na rozsądną odległość. Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Przebywa w schronisku Psie Pole w Racławicach koło Krakowa.

Kontakt w sprawie adopcji:

Iwona 793993779

iwoniam@poczta.onet.pl

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 30.01.2015 09:57
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 387430
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
Irek - piękny, duży mix sznaucer lub terrier, adopcja - Zdjęcie nr 1Irek - piękny, duży mix sznaucer lub terrier, adopcja - Zdjęcie nr 2Irek - piękny, duży mix sznaucer lub terrier, adopcja - Zdjęcie nr 3Irek - piękny, duży mix sznaucer lub terrier, adopcja - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kaja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kaja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)