Razem 250 654 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Złota to starsza suczka trochę przypominająca mieszańca owczarka niemieckiego i kaukaskiego.. Złota jest dużą, ważącą około 30 kg sunią. Jest opanowana, grzeczna i świetnie socjalizowana z ludźmi.. Ma 6, może 7 lat, ale sądzimy, że kilka dobrych lat jeszcze przed nią.. Złota jest wyjątkowa.. Jest w naszym schronisku od początku. Wierzymy, że w końcu jej los się odmieni i znajdzie wspaniały, ciepły, życzliwy dom. Suczka nadaje się na obrońcę domu. Na pewno da znać, że ktoś się zbliża, ale nie ma zachowań agresywnych. Lubi głaskanie, przytulanie i mówienie do niej.. To naprawdę wspaniała, wyjątkowa dziewczyna. Przebywa w schronisku Psie Pole w Racławicach koło Krakowa.

Suczka ma komplet szczepień, jest zdrowa, odrobaczona i zabezpieczona przed pasożytami zewnętrznymi. Przed adopcją zostanie wysterylizowana. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli w naszym schronisku znajdą Państwo jakiegoś pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem psa do nowego domu na rozsądną odległość. Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Kontakt w sprawie adopcji:

Iwona 793993779

iwoniam@poczta.onet.pl

---

pamiętaj:

- adopcja zwierzęcia musi być przemyślana

- złożenie oferty nie jest jednoznaczne z otrzymaniem zwierzęcia

- zastrzegamy sobie prawo wyboru domu dla zwierzaka

- osoba chcąca adoptować zwierzę zgadza się na wizytę przed adopcyjną oraz wizyty już po adopcji.

- bezwzględnym warunkiem adopcji zwierzęcia jest podpisanie umowy adopcyjnej

- wszystkie zwierzęta są kastrowane, jeśli z różnych powodów kastracja nie mogła być przeprowadzona przed adopcją, Nowy Dom jest zobowiązany do przeprowadzenia zabiegu

( wyjątkiem są zwierzęta rodowodowe, które są dopuszczone do rozrodu lub takie, których stan zdrowia nie pozwala na przeprowadzenie zabiegu).

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 24.01.2015 11:31
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 385918
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
Złota - piękna, duża suczka czeka w schronisku na dom - Zdjęcie nr 1Złota - piękna, duża suczka czeka w schronisku na dom - Zdjęcie nr 2Złota - piękna, duża suczka czeka w schronisku na dom - Zdjęcie nr 3Złota - piękna, duża suczka czeka w schronisku na dom - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kaja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kaja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)