Razem 251 386 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

BRUS Taki oto jestem. Przyjechałem tego pamiętnego dnia 15.07.2011 prosto do schroniska - wprost do boksu i tak już siedzę tyle lat. Lubię przytulanki, daje sie poglaskac, tak uwielbiam to, wiesz o tym mój drogi człowieku? Takie małe ciałko, a tak wielkie serducho, ono czeka tylko i wyłącznie na Ciebie. Kto mnie pokocha ? Kto da mi schronienie ? Przyszla juz zima, mrozy, a ja tu ciagle. Czy ja nadal mam tkwić w tej schroniskowej szarej rzeczywistości? Spacerki tam są to fakt, jedzonko też ok, dużo przytulania i wolontariusze do kochania, lecz ja chcę już do domku, do swego człowieka, rodziny. Kto da mi to szczęście ? Kto podaruje mi swoją miłość, swoje serducho ? Ja tu czekam a czas ucieka, ile to jeszcze potrwa ? Ile ja wytrzymam bez Ciebie? Tęsknie mój drogi człowieku, moja kochana rodzino. Znajdźcie mnie tutaj wśród tylu wydarzeń, zobaczcie, pokochajcie. Ja tak tęsknie i czekam.

Imię : Brus Wiek : ok. 7 lat Wielkość : mała rasa, mix niemiecki terier myśliwski. Stosunek do psów i do suk : pozytywny, bardzo dobrze z nimi sie dogaduje. Stosunek do kotów: nieznany Stosunek do innych zwierząt : do wszelakiego ptactwa podwórkowego raczej negatywny ze względu na jego domieszki teriera. Co do zwierząt domowych (chomik, świnka morska): nieznany. Stosunek do dzieci: polecany dla dzieci trochę starszych, uwielbia je, do młodszych niesprawdzony. Uwielbia zabawy, ruch no i przede wszystkim głaskanie i tulenie się do człowieka. Na spacerze robi przezabawne kołeczka wokół osoby, która go prowadzi. Jest kochany, cudny i rozkoszny, no i jeszcze ten charakterystyczna kręcona sierść na grzbiecie dodaje mu uroku. Polecany dla rodzin ze starszymi dziećmi, lub dla osób starszych.

Tel.77 45 45 902

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 03.01.2015 16:46
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 379795
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (5)
 
Weteran schroniska Brus bardzo prosi o domek! - Zdjęcie nr 1Weteran schroniska Brus bardzo prosi o domek! - Zdjęcie nr 2Weteran schroniska Brus bardzo prosi o domek! - Zdjęcie nr 3Weteran schroniska Brus bardzo prosi o domek! - Zdjęcie nr 4Weteran schroniska Brus bardzo prosi o domek! - Zdjęcie nr 5
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Halina Nerkowska
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Halina Nerkowska
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)