Razem 251 450 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Mija to młoda, nieduża suczka. Ma maksymalnie około 2 lat. Od kilku miesięcy przebywała w schronisku, teraz przebywa w domu tymczasowym.. Mija nie ma wyjątkowego umaszczenia; jest pewnie trochę "zwykła", bo brązowa i nikt jej jeszcze nie wypatrzył, ale warta jest ona uwagi i zainteresowania człowieka. Suczka jest bardzo przyjaźnie nastawiona do ludzi, ale i do innych psów. Nie atakuje, nie oszczekuje. Jest bardzo sympatyczna. Suczka lubi towarzystwo, rozdaje "całusy" tak ludziom jak i innym suczkom, z którym przebywała na boksach. To suczka, która bez problemu akceptuje nowe sytuacje. Szybko nauczyła się spacerować na smyczy, jeździć samochodem i na pewno szybko przezwycięży lęk przed kimś, kto jest nowy, nieznany. Jest czyściutka, załatwia się na spacerach. Nie jest hałaśliwa i szczekliwa.

Sunia musiała być dawniej przeganiana, ponieważ w sytuacji stresowej chowa się głęboko, ale przy przytulaniu czy noszeniu na rękach nie przejawia żadnej agresji. Można już także wykonywać u niej zabiegi pielęgnacyjne. Mija waży około 8 kg, taka pozostanie. Nie urośnie już. Na pewno nie będzie dominować i będzie można z nią z powodzeniem współpracować. Suczka ma komplet szczepień, jest zdrowa, odrobaczona i odpchlona. Została zaczipowana i wysterylizowana. Pomożemy z transportem psa do nowego domu.

Kontakt w sprawie adopcji:

Iwona 793993779

iwoniam@poczta.onet.pl

---

pamiętaj:

- adopcja zwierzęcia musi być przemyślana

- złożenie oferty nie jest jednoznaczne z otrzymaniem zwierzęcia

- zastrzegamy sobie prawo wyboru domu dla zwierzaka

- osoba chcąca adoptować zwierzę zgadza się na wizytę przed adopcyjną oraz wizyty już po adopcji.

- bezwzględnym warunkiem adopcji zwierzęcia jest podpisanie umowy adopcyjnej

- wszystkie zwierzęta są kastrowane, jeśli z różnych powodów kastracja nie mogła być przeprowadzona przed adopcją, Nowy Dom jest zobowiązany do przeprowadzenia zabiegu

( wyjątkiem są zwierzęta rodowodowe, które są dopuszczone do rozrodu lub takie, których stan zdrowia nie pozwala na przeprowadzenie zabiegu).

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 21.12.2014 12:26
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 378165
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
Mija - młoda, nieduża, łagodna suczka, adopcja - Zdjęcie nr 1Mija - młoda, nieduża, łagodna suczka, adopcja - Zdjęcie nr 2Mija - młoda, nieduża, łagodna suczka, adopcja - Zdjęcie nr 3Mija - młoda, nieduża, łagodna suczka, adopcja - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kaja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kaja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)