Razem 251 823 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Nazywam się Terek i mam ok. 11 lat, z czego aż 3 spędziłem za kratami betonowego boksu w schronisku. Jedyne co mam, to budę, skromne posiłki i spacer raz w tygodniu, jeśli dobrze pójdzie. Mam słabe tylne łapy, ale jak widzę wolontariuszkę ze smyczą, to liczy się tylko to - chwila radości, która zaraz ma nadejść, czyli spacer. Tak bardzo mi brak swojego człowieka… Słyszałem ostatnio, jak wolontariuszki o mnie mówią… że się postarzałem, że gasnę, że potrzebuję cudu, by nie odejść za kratami zimnego boksu w samotności.... A ja nadal wierzę… Wierzę, że jest tam ktoś, kto mnie przygarnie i pokocha, tak mocno, jak ja jego i będzie ze mną do końca… Do końca mego pieskiego życia, a wiem, że dużo mi go już nie zostało… Może to właśnie Ty?

Terek to starszy pies w typie owczarka niemieckiego. Jest spokojny, zrównoważony, sympatyczny w stosunku do ludzi. Nie jest nadmiernie wylewny ale myślę, że to powód zbyt długiego pobytu w schronisku. Terka znam już prawie rok - co niedziela wychodzę z nim na spacery. Rozpoznaje mnie i się cieszy. Tak bardzo brakuje mu normalnego psiego życia, że na spacerach widać jak bardzo jest podekscytowany każdym wyjściem z boksu. Niestety schronisko bardzo źle wpływa na kondycję staruszka. W domu Terek miałby szansę odżyć! Proszę, dajmy mu tę szansę i pozwólmy poczuć ciepło człowieka, swojego człowieka!

Kontakt:

Karolina 662 029 405

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 16.12.2014 19:30
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 377223
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
Starszy, owczarkowaty Terek gaśnie w schronisku... Pomóż! - Zdjęcie nr 1Starszy, owczarkowaty Terek gaśnie w schronisku... Pomóż! - Zdjęcie nr 2Starszy, owczarkowaty Terek gaśnie w schronisku... Pomóż! - Zdjęcie nr 3Starszy, owczarkowaty Terek gaśnie w schronisku... Pomóż! - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Karolina (niezarejestrowany)
Województwo: Łódź (Łódzkie)
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48662029405
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Wyślij ogłoszenie znajomemu na e-mail
Włoż ogłoszenie do schowka, aby porównać z innymi
Zawiadom administratorów o naruszeniu regulaminu, nadużyciu itp.
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Psy Wzory umów do pobrania
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)