Razem 252 614 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Kulka to przeuroczy szczeniaczek w sam raz do kochania. Ma piękne malutkie oczka, którymi z nadzieją wypatruje nowego domu. Na co dzień radosna i pełna energii. Nieustannie ma ochotę na psoty i zabawy. Na widok człowieka promienieje. Najchętniej każdą minutę spędziłaby w towarzystwie swojego opiekuna. Uwielbia się przytulać i rozdawać buziaki. Nikt nie jest w stanie zignorować jej dziecięcej radości. Jej beztroska sprawia, że na twarzy każdego pojawi się uśmiech. Jeśli chcesz mieć tak wspaniałego przyjaciela to nie czekaj ani chwili dłużej i przyjedź zabrać Kulkę.

Malutki szczeniak kontra dwu metrowy płot. Taką walkę kilka dni wstecz musiała stoczyć Pati. Ktoś celowo przerzucił ją przez ogrodzenie schroniska wprost na wybieg psów. Bystre oko jednego z pracowników schroniska dostrzegło w kącie boksu malutką czarną sunię. Niezwłocznie została stamtąd zabrana. Pierwszego dnia czuła się nieswojo. Dopiero po jakimś czasie ośmieliła się i teraz każdego ranka wita nas radośnie. Pomimo swojego niepozornego wyglądu Pati to niezwykła sunia. Piękna i urocza. Swoim przyszłym właścicielom z pewnością ofiaruje dużo radosnych chwil. Kiedy tylko minie noc ona zacznie wypełniać swój grafik dnia. Dzień zacznie od pysznego śniadanka. Następnie potowarzyszy Tobie w rannych czynnościach. Kiedy wyjdziesz do pracy pożegna cię serdecznie a kiedy wrócisz będzie zawsze wdzięczna, że nawet przez myśl Ci nie przeszło, aby ją zostawić tam na zawsze. Potem czas na kolację i wieczorne wspólne zabawy. Kiedy po całym dniu poczuje się senna uda się spać. I tak nabierze sił na kolejny dzień. Wszystkim czego pragnie to własny kącik na ziemi. Nie chce już nigdy zostać porzucona. Pati całym swoim serduszkiem prosi o drugą szansę, odrobinkę czułości, o miłość.

Inne psy czekają na nowych właścicieli w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Starogardzie Gdańskim: http://schroniskostarogard.pl/

W schronisku pobierana jest opłata adopcyjna.

Kontakt w sprawie adopcji:

OTOZ Animals Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Starogardzie Gdańskim

Starogard Gdański

Hermanowska 24

psykoty@wp.pl

668 046 572

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 21.11.2014 19:48
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 370737
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (5)
 
Śliczne, fajne, przesłodkie, młodziutkie sunie Pati i Kulka - Zdjęcie nr 1Śliczne, fajne, przesłodkie, młodziutkie sunie Pati i Kulka - Zdjęcie nr 2Śliczne, fajne, przesłodkie, młodziutkie sunie Pati i Kulka - Zdjęcie nr 3Śliczne, fajne, przesłodkie, młodziutkie sunie Pati i Kulka - Zdjęcie nr 4Śliczne, fajne, przesłodkie, młodziutkie sunie Pati i Kulka - Zdjęcie nr 5
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: OTOZ Animals
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48668046572
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika OTOZ Animals
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)